Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Posel Smrti 3

Posel Smrti 3

Vývojáři Cranberry Production
VydavatelTopCD
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
ŽánrAdventura
ČeštinaCZ Oficiální dabing v češtině
Datum vydání31. 5. 2011
Hodnocení hry (15):
75%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 16 PEGI 16 ratingXzone

Popis PC hry Posel Smrti 3
"Zlo z Willow Creek nezmizelo. Je zakořeněno hlouběji, než se zdá. Kdo ho chce vynést na světlo, musí se odvážit do temnoty..." Děj Posla 3 začíná tam, kde skončil druhý díl. Darren se probouzí s náramky na rukách. Tváří se otupěle, nemá tušení, co se stalo, a to mu v očích policie jen přitěžuje. Výslech svědků připomene události druhého dílu a spojitost Darrena s rodem Gordonů. Zdá se, že policie svého vraha dopadla, ale co to - po třech týdnech vazby vyvádějí Darrena na svobodu. Někdo neznámý zaplatil kauci, jenže kdo a proč? A proč Darren po tři týdny téměř nezamhouřil oka, jak ho pronásledovaly noční můry a děsivě reálné vize vražd. Co mu zůstalo zatajeno z jeho minulosti? Co to opravdu viděl černýma očima ve svých nočních můrách? Jaké temné síly slídí za spletitým závojem hádanek a tajemství kolem jistých osob? Odpověď na všechny otázky se skrývá v šesti kapitolách této hry. Neočekávej, že to za tebe vyřeší policie. Musíš to dokázat ty sám! (Přidal: Zuzka)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

NORMENOR - 15.6.2012  (Hodnocení: 75 %)
Temnější prostředí,oproti předchozím dvoum dílům byl konec příběhu předvídatelný.Samozřejmně.

mattesak - 1.10.2014  (Hodnocení: 100 %)
Celá tato série mě zkrátka nadchla. Ani jednomu dílu nemohu dát méně. Bezvadný dabing, hratelnost i příběh. Chtělo by to zfilmovat :)

necisty - 17.1.2020  (Hodnocení: 85 %)
I zde budu tvrdit, že na jedničku to nemá. To samozřejmě platí pro 95% her, ale zde si soudruzi z NDR opravdu spravili reputaci. K rapidnímu zlepšení došlo u dabingu, který není pronášený naprosto bezduše, jak tomu bylo u dvojky. Přitom se mi zdá, že Adriana namlouvá ten stejný člověk. To mu tentokrát zaplatili víc? Atmosféra mnohem temnější a děsivější. Délka kapitol konečně zhruba odpovídá :). Vítám možnost ke konci hrát za dvě postavy (jen Angelina byla hezčí než Valentina), ale myslím jsem to už někde viděl promakanější. Trošku štvaly hádanky, které se hůř řešily a když skládáte kostru po několikáté a neuloží se vám rozložení, tak to dost naštve. Co jsem tam sakra měl špatně? Je tam hodně pro a proti, každopádně jsem s výsledkem spokojený a ted jsem to hrál snad už potřetí. A mají tam chybu a nevím jestli je jen v české verzi,ale je vůči ději dost fatální. SPOIL: Když se u kostela podíváte na hrob Sally, tak Adrian pronese, že se jednalo u kuchařku, která již nestihla utéct z plamenů na zámku. Vždyt Sally byla dávno mrtvá, než začal zámek hořet. Luis ji usmažil v horké vaně. Zvláštní chyba.

Screen ze hry Posel Smrti 3

Screen ze hry Posel Smrti 3

Screen ze hry Posel Smrti 3

Další obrázky hry Posel Smrti 3HODNOCENÍ HRY Posel Smrti 3 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Posel-Smrti-3-15467/" title="Hodnocení hry Posel Smrti 3"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Posel+Smrti+3&amp;platforma=pc" alt="Posel Smrti 3" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8616


Hra Warthunder zdarma