Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Polda 7

Polda 7

Vývojáři Zima Software
VydavatelZima software
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sériePolda
OdkazyOficiální stránky
ŽánrAdventura
MultiplayerNe
ČeštinaCZ Oficiální dabing v češtině
Datum vydání14. 4. 2022
Popis PC hry Polda 7
Polda Pankrác se vrací již posedmé. A je to návrat jaksepatří. Záhadná zpráva Temného lorda Vedra a havárie kosmické lodi odstartují kolotoč událostí, které může vyřešit jen náš elitní detektiv Pankrác. S grácií sobě vlastní se pouští do akce a můžete si být jisti, že bezpečnost matičky Země je před šmejdem z vesmíru v těch nejlepších rukách. Víte, že ve dvou se to lépe táhne? Poprvé v sérii nebude Pankrác na misi sám. Doprovod mu bude dělat sympatická parťačka, která s použitím ženských zbraní a s ladností kočky zasáhne tam, kde by po nájezdu našeho Pankráce zůstal jen chaos a zmar. Dobrodružství zavede naše hrdiny na Celebritycon, setkání největších hvězd a mozků naší planety. Chtějí mimozemšťané unést výkvět lidské společnosti? Co před námi tají vůdci světových velmocí? Hrozí naší civilizaci nebezpečí, nebo je to všechno jinak? Pojďte s námi do akce v klasické point and click adventuře s hvězdným dabingem! Polda Pankrác je připraven a ve stoprocentní formě! V křesle u televize a s pivem v ruce. (Přidal: necisty)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

necisty - 5.6.2023  (Hodnocení: 75 %)
Polda je zpět! Sice ne v takové kadenci, jako byla má oblíbená čtyřka (mám to rád temnější), ale oproti hodně bídné šestce, je to markantní krok vpřed. Za mě je tu pár věcí, které zbytečně kazily dojem, ale i takové, které ho přímo ničily - velká část děje se točila kolem dnes sice moderních youtuberů, ale všichni, co hráli jedničku v době, kdy vyšla (a jsou tedy v podobném věku jako já), nemají absolutní ponětí o těchto nesmyslech a už vůbec ne o takových neznámých. Silně pochybuji, že má Polda 7 nějaké větší zastoupení u 12 letých slintajících na TicToku. Výběr zbývajících postav až na drobné výjimky byl už v pořádku. Možnost hrát za Moniku jsem nejdřív považoval za kompromis, kdy Luďek už nechtěl tolik dabovat, ale naopak se to pak rozjede a je možné postavy kombinovat, toto skvěle doplňuje transportér, a vzniká parádní prvek, který jsem jinde neviděl. Bylo tam toho víc, ale tento byl největší. Ještě mě dost štvaly mezihry, těch tam tentokrát bylo přehršel, a někdy to byly až ptákoviny, naštěstí jsem u nich nepřišel o rozum - jsem si to blbec na začátku pořádně nepřečetl a neuvědomil jsem si, že na těžkou obtížnost je nemohu přeskakovat. Ale ještěže tak, Poldovi nebo Monice totiž i tak občas něco vypadlo z úst a zbytečně napovídali. Pak naštěstí byly momenty, kdy jsem si nevěděl rady a musím přiznat, že jsem se párkrát koukl do návodu. Většinou to bylo v momentě, kdy se nějaká věc dělala jinak než to bylo před chvílí atd., ale toto je rozhodně pozitivní změna. Také se naštěstí upustilo z minulého nesmyslného skládání předmětů na předem určených místech a tak se v inventáři vyblbnete, jako dříve. Ze začátku hra vypadá jednoduše, ale postupně přibývají lokace i předměty. Mrzí mě, že na tom podělaném Comic Conu strávíte tolik času, ale JZD nebo ulice před Versáčkem trochu zlepšují reputaci. Hrál jsem to 22 hodin, což je taky slušný pokrok a jde vidět, že tomu tentokrát Petr Svoboda dal větší péči. Prosím kupte si to a zahrajte. Adventury dělat umí a já bych se ještě rád dočkal aspoň jednoho dílu s Luďkem Sobotou nebo klidně zmiňovanou temnou adventuru. Máte klidně i na pokračovatele Posla Smrti, jen tam proboha necpěte žádný humor, to je třeba oddělit. Dělejte i remaky, nebo jen doplňte všechny díly tady na Steam, koupím je všechny, slibuji :). Jo a jak proboha dohraji tu vánoční verzi :D?!

Dohráno 27.3.2023HODNOCENÍ HRY Polda 7 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Polda-7-61629/" title="Hodnocení hry Polda 7"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Polda+7&amp;platforma=pc" alt="Polda 7" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

21 %

Ano, Xbox Series X

13 %

Ano, Nintendo Switch

9 %

Ne, vystačím si s PC

35 %

Ne, hraji na mobilu

22 %

Celkem hlasů: 1363


Hra Warthunder zdarma