Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Polda 6

Polda 6

Vývojáři Zima Software
VydavatelZima Software
Distributor v ČRNEUVEDEN
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sériePolda
OdkazyOficiální stránky
ŽánrAdventura
MultiplayerNe
ČeštinaCZ Oficiální dabing v češtině
Datum vydáníProsinec, 2014
Hodnocení hry (7):
74%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 12 PEGI 12 ratingXzone

Popis PC hry Polda 6
Kultovní adventurní série Polda je zpět! Ze sídla Americké filmové akademie v Beverly Hills zmizí zapečetěný seznam vítězů jednotlivých Oscarových kategorií. Ceremoniál je ohrožen! Akademie požádá o pomoc národní bezpečnostní radu složenou z nejslavnějších detektivů – Sherlocka Holmese, Růžového pantera, Jamese Bonda, Colomba, Lisbeth Salanderevé a Jessicy Fletcherové. Bohužel většina z členů v nominovaných filmech hraje. Nemohou se podílet na vyšetřování a tak je nutné povolat někoho stříbrným plátnem nepolíbeného. Našeho Pankráce! (Přidal: Hanyse.k)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

aconike - 15.4.2015  (Hodnocení: 100 %)
aktivační kód levně na aconike@seznam.cz pište si mám pro každého

necisty - 2.8.2015  (Hodnocení: 65 %)
Jedno se musí Zimě nechat - ohlásit hru v podstatě jen 14 dní před vydáním, to chce kua velké koule. To byla opravdu velice pozitivní zpráva, ale také bohužel i jedna z posledních. Šestka je velice jednoduchá a to i po vypnutí všelijakých nápověd. Myslím, že jsem nenarazil na situaci, kde by bylo možno v jednu chvíli přejít zároveň na více jak 4 jiné lokace. Kombinace předmětů je možná nikoliv v samotném inventáři, ale jen na speciálně určených místech, kterých je málo a tak vzniká velice málo možností a Pankrác vám do toho přitom ať chcete nebo nechcete kecá a strašně napovídá. Dokážu si představit, že takové ulehčené ovládání bylo nastaveno pro budoucí mobilní verzi, ale pro normálního PCčkáře se zkušenostmi s těžkými předchůdci je to obrovské zklamání. Dokonce se zde ani tvůrci nebojí na přebalu hry přiznat, že doba hratelnosti je 6-8 hodin, takže to jde celé dohrát za jeden večer - další zklamání. To poslední, co je ucházející je naštěstí děj, komičnost a staré známé i nové hlasy. Tímto já starý fanda děkuji Luďkovi Sobotkovi, že se na to po tak dlouhé době nevysral a jen za něj 10% k dobru. Z původního nadšení, že další Polda, na kterého jsme tak dlouho čekali a že vlastně vyjde za 14 dní od ohlášení, se to vše změnilo ve zděšení a nepochopení, proč to vlastně tvůrci takhle udělali. Jakoby jen chtěli zkusit, jestli ještě my fandové žijeme. Proč to ale celé modelovali jen kvůli 6ti hodinám srandy, kdyby měli na stejném enginu vyjít další epizody nebo aspoň ta mobilní verze, tak to snad nějak pochopím, ale takhle těžko.

Screen ze hry Polda 6

Screen ze hry Polda 6

Screen ze hry Polda 6

Další obrázky hry Polda 6

Gameplay

Další videa hry Polda 6HODNOCENÍ HRY Polda 6 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Polda-6-36338/" title="Hodnocení hry Polda 6"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Polda+6&amp;platforma=pc" alt="Polda 6" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8594


Hra Warthunder zdarma