Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Polda 5

Polda 5

Vývojáři Zima Software
VydavatelCenega
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrAdventura
ČeštinaCZ Oficiální dabing v češtině
Datum vydáníŘíjen, 2005
Popis PC hry Polda 5
Pro tentokrát Pankrác nečekaně povýšil a i když ne zcela dobrovolně, stává se agentem tajné organizace. Co přesně to znamená, teď nebudeme prozrazovat, ale i tentokrát bude mít co dělat se strojem času. Děj hry je rozdělen do několika kapitol, které jsou odlišné především prostředím a vlastním menším příběhem. Budoucnost je ohrožena minulostí! Začíná šílené dobrodružství a divoká honička s časem! Charakter :
Polda 5 je klasická adventura s 3D renderovaným pozadím a 3D postavičkami. Grafice je věnované veškeré úsilí, aby jsme překonali předcházející díl a v tom smyslu jsme se rozhodli pro malebnější styl, který je pro šílenou adventuru mnohem vhodnější. Polda 5 bude používat technologii podobnou cel-shadingu. Snažíme se tak docílit comicsového vzhledu celé hry.
Co se týče charakteru příběhu, adventurních řešení a podobně, shodli jsme se v názoru, že Polda není nejvhodnějším hrdinou pro vážnou adventuru. Pokračování slavné série se tak vrací ke klasickým, bláznivým adventurám, které mají za úkol bavit hráče bizardními nápady a veselými situacemi. Dabing postav jsme tradičně vsadili na přední české komiky, kteří jistě přispějí k vyšší hratelnosti a zábavnosti stylu hry. Věříme, že se nám podaří překonat úspěch předcházejících dílů a že se budete u Poldy 5 výborně bavit.
Prostředí :
Svět, ve kterém se děj Poldy 5 odehrává, je rozdělen do několika časových období, kterými Polda prochází pomocí stroje času. Tato časová období jsou charakterizována jak svou vizuální podobou, tak i postavami, která tato místa zaplňuj... (Zobrazit celý text)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Flynn - 9.10.2008  (Hodnocení: 50 %)
Hra, ktorá mi prišla viac trápna ako vtipná, a to je obrovská škoda, pretože séria Polda je moja obľúbená. Grafika je strašná, hrateľnosť zvláštna, dabing naopak skvelý. Najhoršia vec - trápnosť a krátkosť. 6-7 hodín, ptfuj!

Articless - 25.8.2008  (Hodnocení: 70 %)
Nesouhlasím. Polda možná změnil image ale pořád je to nadprůměrná adventura se sympaťákem v hlavní roli.

nipper - 17.8.2008  (Hodnocení: 20 %)
Absolutní stupidita. Je smutné jak Pankrác skončil. Někdy je lepší zůstat u starých a osvědčených způsobů.

baca12 - 11.5.2010  (Hodnocení: 50 %)
Tak tady tvůrci šlápli vedle...Pankrác vypadá poněkud divně,grafika se mi vůbec nelíbila a příběh stojí za.....Určitě nejhorší díl! Dávám 50% za dabing ten byl skvělý!

jigsaw88 - 1.7.2010  (Hodnocení: 60 %)
Super hra, dohráno!

sonic - 26.9.2010  (Hodnocení: 55 %)
Sice částečně 3D, ale příběh ubohý. Tenhle polda mě vůbec nebavil.
PS: Taky se vám zdá ten Pankrác mladší než v ostatních dílech?

byron.lord - 1.7.2011  (Hodnocení: 50 %)
5 dílů...skončil stejně jako byl jednou jeden polda..v totální žumpě. 10 procent za dabing a zbytek za občas pěknou lokaci a naději, že se to zlepší, protože kvůli nudě mam hru ještě rozehranou.

Flack007 - 15.2.2014  (Hodnocení: 50 %)
Nejhorší díl celé série. Do dneška si pamatuju to zklamání. Navíc dabing to trochu zabíjel. Prostě Luděk Sobota a ten jeho hlásek, nikdy nebo navždy. Ne v PC hře.

Screen ze hry Polda 5

Screen ze hry Polda 5

Screen ze hry Polda 5

Další obrázky hry Polda 5HODNOCENÍ HRY Polda 5 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Polda-5-13966/" title="Hodnocení hry Polda 5"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Polda+5&amp;platforma=pc" alt="Polda 5" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8591


Hra Warthunder zdarma