Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


No One Lives Forever

No One Lives Forever

Vývojáři Monolith
VydavatelFox Interactive
ŽánrStřílečky
Datum vydáníListopad, 2000
Hodnocení hry (19):
79%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 12 PEGI 12 rating

Popis PC hry No One Lives Forever
Propracovaná 3D akční hra z pohledu vlastních očí, ve které ovládáte krásnou ale nebezpečnou agentku Archerovou. Akce v stylu špionážních filmů 60. let plná střílení, britského humoru, drsných zločinců a nebezpečných situací. A protože vám při procházení exotických lokací půjdou všichni po krku, jistě využijete konvenční i experimentální výzbroj a výstroj. (Přidal: TradeCZ)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

hribisko - 9.1.2011  (Hodnocení: 85 %)
Sexy špionka ve službách Jejího Veličenstva. Hodně slušná hra.

byron.lord - 1.7.2011  (Hodnocení: 85 %)
No co měla být stvořeno jako absolutní blaho ve dvojce, bylo načrtnuto právě zde.

Chrobak - 19.6.2012  (Hodnocení: 90 %)
Kouzelná stealth akce, která nešetří poetickým humorem a hráči předvádí správný špionský příběh, který na konci vše obrátí naruby.

H34D - 6.9.2022  (Hodnocení: 90 %)
Ultrašpionážní Deus Ex nesmírně uznávám, ale nikdy to nebyla hra pro mě, zdál se mi příliš náročný, neměl jsem trpělivost s detaily, ale přitom rambo stylem jsem hrát odmítal... To mi však nijak nezabránilo v tom, abych si znovu nainstaloval jinou, taktéž 10 let starou, špionážní hru a díky její menší náročnosti na stealth prvky u ní prožil menší herní orgasmus.

Ehm, pointa předchozího odstavce tedy jednoduše tkví v tom, že méně je někdy více. NOLF není natolik sofistikovaná a složitá hra jako Deus Ex, ale přesto dokáže pro leckteré hráče představovat lepší zábavu. Jak se vyhnout kamerám a jak vylákávat stráže na hozenou minci se naučíte raz dva a pak už vám v cestě za velkým a dějově nečekaně propracovaným dobrodružstvím nestojí vůbec nic. Ano, nad příběhem bych se ještě pozastavil - hra je vtipná, má na poměry FPS zábavné dialogy a její charaktery dýchají filmovým životem, zkrátka něco, co jsem u FPS ještě neviděl.

Grafika je asi tak jediná věc, ve které NOLF není špička, ovšem co chybí enginu, to si vynahrazuje design levelů a barvitost (vlastně oproti zmiňovanému Deus Ex i barevnost :) ) prostředí. Budete se plížit temnými chodbami, skákat po možná až příliš hranatých krabicích ve skladu, skrývat se pod stoly v kancelářích, zajezdíte si na motorce i sněžném skútru, dokonce navštívíte i vesmírnou loď a vrchol důvtipnosti zažijete při volném pádu z letadla. Hraní je tedy osvěžující, je vidět, že NOLF se nebere tolik vážně, ale přitom to není hra stupidní, ani jednoduchá, jen zkrátka vychází hráči vstříc. Budete se cítit jako malý detektiv, ale přitom se stále bavit u pohodového hraní.

Matěj  - 8.8.2023  (Hodnocení: 30 %)
Jelikož je to 23 let od vydání hry nolf (2000) jsi pamatují jak jsem to hrál pro PS2 a někdy PC líbilo jse mi jak stě hráli za tu holku taková špionska hra kde stě prostě měli zbraně a zabíjeli ste ty nepřátele prostě bomba hra něco jak 007

Artwork ke hře No One Lives Forever

Obal hry No One Lives Forever

Další obrázky hry No One Lives ForeverHODNOCENÍ HRY No One Lives Forever PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/No-One-Lives-Forever-7056/" title="Hodnocení hry No One Lives Forever"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=No+One+Lives+Forever&amp;platforma=pc" alt="No One Lives Forever" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

15 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

31 %

Ne, hraji na mobilu

28 %

Celkem hlasů: 2277


Hra Warthunder zdarma