Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Nexuiz

Nexuiz

Vývojáři Illfonic
VydavatelTHQ
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStřílečky
MultiplayerSíť
EngineCryEngine 3
Datum vydání10. 5. 2012
Prodaných kusůpřes 295 305 na Steam
Doba hraníprůměrně 1,9h (nejčastěji 0,3h)
Hodnocení hry (3):
55%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 12 PEGI 12 rating

Popis PC hry Nexuiz
Nexuiz je staršia multiplayerová FPS akcia updatnutá na Cryengine 3. Oonúka boje dvoch strán v 4 vs 4 deathmatchoch v deviatich arénach. Bojovníkom pomáha stovka mutátorov ako Jetpacky, Uber-Nuke, Big Head Mode a ďalšie. Môžu využívať aj úpravy vo fyzike ako napríklad Low Gravity. (Přidal: radosquo)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

gameover - 5.1.2013  (Hodnocení: 65 %)
Nexuiz jsem měl možnost zdarma vyzkoušet během free weekendu na Steamu. V podstatě je to Unreal Tournament (v mém případě spíš Quake 3 Arena, protože jsem UT nehrál) na CryEnginu 3. Hra tedy vypadá dobře, ale nijak oslnivá mi grafika nepřišla. Pro osvěžení konceptu jsou zde přidány tzv. mutátory, které po sebrání mohou změnit běh hry a vy si vybíráte ze 3 možných, který chcete použít. Mohou ovlivnit vás, váš tým, nebo všechny hráče (např. všichni skáčou; vidíte spoluhráče po celé mapě,..). Lze zvýšit pravděpodobnost výskytu jednotlivých mutátorů přidáváním nasbíraných bodů.

Hra jede ve vysokém tempu a je často obtížně dát třeba někomu headshot sniperkou. Jinak ale nic nového nečekejte, stejně jako v Quake Aréně zde sbíráte různé zbraně, štíty, zdraví a munici, běháte po futuristické mapě s teleporty a "pružinami" a snažíte se zabít co nejvíc nepřátel/ šlohnout jim vlajku. Naštěstí má hra nastavenou rozumnou cenu 10 eur, na druhou stranu zde není singleplayer, pouze boti. Hra trpí i pár bugy včetně nestability a zamrzání, dále jsou zde asi dost prázdné servery, což nemůžu úplně posoudit, protože v době free weekendu hru samozřejmě zkoušelo mnohem víc lidí. Hra zkrátka nepřináší nic revolučního a může potešit ty, kteří si chtějí zahrát graficky renomovanou Quake 3 Arenu.

Screen ze hry Nexuiz

Artwork ke hře Nexuiz

Obal hry Nexuiz

Další obrázky hry NexuizHODNOCENÍ HRY Nexuiz PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Nexuiz-15601/" title="Hodnocení hry Nexuiz"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Nexuiz&amp;platforma=pc" alt="Nexuiz" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8533


Hra Warthunder zdarma