Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Necromania: Traps of Darkness

Necromania: Traps of Darkness

Vývojáři DarkSoft
VydavatelCinemax
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrAkční
Datum vydáníListopad, 2002
Hodnocení hry (2):
20%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 16 PEGI 16 rating

Popis PC hry Necromania: Traps of Darkness
Už vás nebaví hry, kde hrajete za dobrého, krásného a mírumilovného hrdinu, který musí pobít hordy nepřátel v zájmu míru, lásky a porozumění? V Necromanii - akčně-taktické fantasy hře - si můžete úlohy vyměnit a hrát za jednoho ze sedmi hrdinů sil temna. Na hráče čeká ve čtyřech světech množství pochmurných levlů plných nástrah a zákeřných protivníků. Hráčovy šance na přežití zvyšuje používání pastí a speciálních vlastností, kterými vládne každá postava.
Princip hry je jednoduchý - hráč musí prohledat level, najít klíče od bran blokujících postup do dalších částí úrovně a zároveň objevit, získat a poskládat posvátný klíč - Skullkey, který otevírá magickou bránu do další úrovně. Realizace je mnohem složitější, protože se stejného cíle snaží dosáhnout různý počet soků. Hráč navíc při smrti ztratí všechny sesbírané věci - tím může výrazně pomoci protivníkovi k vítězství v levlu. Síla každé postavy je omezená a s délkou života ubývá. Prostředí jednotlivých úrovní je agresivní, útoky všudypřítomné havěti a nepřátel urychlují úbytek energie. Jednou ze základních bojových technik ve hře je kladení pastí a jejich zákeřné kombinování s nástrahami prostředí. To vše stojí každou postavu (autora pasti i její oběť) spoustu sil - boj se tak přesouvá k magickým místům, Mana Poolům, kde je možné manu doplnit. Sílu může postava čerpat i mimo Mana Pool - zabitím nepřítele. Každé herní prostředí obsahuje navíc množství smrtících pastí, kterých lze využít buď k eliminaci nepřátel, nebo v případě nepozornosti či neschopnosti i k likvidaci... (Zobrazit celý text)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

maxXx - 12.7.2010  (Hodnocení: 20 %)
Dost slabý odvar slavných RPG tvůrci se trošku sekli v koncepci... Hra která na první pohled nezaujme... i když jsem hrdým vlastníkem jejího originálu..

Screen ze hry Necromania: Traps of Darkness

Screen ze hry Necromania: Traps of Darkness

Screen ze hry Necromania: Traps of Darkness

Další obrázky hry Necromania: Traps of Darkness

Video z hraní

Další videa hry Necromania: Traps of DarknessHODNOCENÍ HRY Necromania: Traps of Darkness PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Necromania-Traps-of-Darkness-1701/" title="Hodnocení hry Necromania: Traps of Darkness"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Necromania%3A+Traps+of+Darkness&amp;platforma=pc" alt="Necromania: Traps of Darkness" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8532


Hra Warthunder zdarma