Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Men of War

Men of War

Vývojáři Best Way
Vydavatel1C Publishing / 505 Games
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStrategie
MultiplayerSíť
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Datum vydáníZáří, 2008
Prodaných kusůpřes 384 443 na Steam
Doba hraníprůměrně 18,5h (nejčastěji 2,9h)
Hodnocení hry (8):
83%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 12 PEGI 12 ratingXzone

Popis PC hry Men of War
Jedna z nejznámějších společností, působících ve východní a střední Evropě - 1C Company dnes oznámila, že pracuje na nové strategii, zasazené do prostředí druhé světové války jménem Men of War. Bude se jednat o pokračování úspěšných titulů Soldiers: Heroes of World War II a Faces of War, vydání je naplánováno na léto roku 2008. Men of War se budou odehrávat v Evropě, v období nejtěžších bojů druhé světové. Příběh se potáhne třemi různými kampaněmi, v nichž si zahrajeme za Sověty, Spojence a Němce. Každá z nich je přitom strukturována naprosto jedinečně a ukáže úplně jiný pohled na válku, než v ostatních dvou. Podívám se do Ruska, do severní Afriky, Ukrajiny, Řecka, Německa, Itálie a dokonce i do Pacifiku. K dispozici budeme mít na padesát jednotek všech tříd. Prostoje mezi jednotlivými misemi vyplní dynamické in-game animace, na jejichž ozvučení jsou autoři ze studia Best Way prý obzvláště hrdí. Novým prvkem, který jsme zatím viděli jen opravdu hrstce her je možnost přizpůsobit si ovládací panely ke svým potřebám, přeházet jejich umístění a podobně. Samozřejmě kromě hlubokého single-player zážitku autoři slibují i propracovaný multiplayer, v němž bude přítomna spousta módů a jakási kontrola toho, že budete hrát vždy proti hráči ze své výkonnostní třídy a ne s mistrem světa (nebo naprostým amatérem).

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

gameover - 29.10.2009  (Hodnocení: nehodnotil)
Zkusil jsem demo, ale nic moc. Commandos byl lepší.

daveva - 12.7.2009  (Hodnocení: 75 %)
Poměrně zábavná i když graficky trochu zaostalá hra. Příběhová videa sou taky ošklivě zpracovaná, ale hratelnost už je dobrá. Některé mise mi dělali problémy, ale to je nejspíš tim, že strategie moc nehraju... Hrál sem asi jen čtyři :).

hellsniper - 14.8.2009  (Hodnocení: 95 %)
Velmi vydařená strategie z II.světové války. I když rozhodně nevyužívá celého svého potenciálu. A to hlavně v misích, kde se dalo dosáhnout daleko vetší rozmanitosti. První týden mě tato hra doslova chytla za koule. Po mých 17 letech hraní mě málokterá hra dokáže zaujmout na víc než pár dní. Když šlo o obrané nebo útočné mise rochtal jsem blahem. Bohužel je tam více tzv. COMMANDOS misí, které nemusím.

Fandar - 2.7.2010  (Hodnocení: 75 %)
Super hra, hlavně teda multiplayer a editor. Procenta jsem ubral k vůli občasné nereálnosti, bohužel, někdy jsou ty parametry střel a pancířů divné. Jinak super pařba na dost hodin.

Screen Men of War

Další obrázky hry Men of War

Men of War™ Trailer

Další videa hry Men of WarHODNOCENÍ HRY Men of War PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Men-of-War-7536/" title="Hodnocení hry Men of War"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Men+of+War&amp;platforma=pc" alt="Men of War" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Creaks
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8594


Hra Warthunder zdarma