Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Memoria

Memoria

Vývojáři Daedalic Entertainment
VydavatelDaedalic Entertainment
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
ŽánrLogické hry
MultiplayerNe
ČeštinaNe
Datum vydání29. 8. 2013
Prodaných kusůpřes 388 939 na Steam
Doba hraníprůměrně 5,6h (nejčastěji 3,1h)
Hodnocení hry (4):
85%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 16 PEGI 16 ratingXzone

Popis PC hry Memoria
Dva príbehy, dve hlavní postavy, jeden epický zážitek: v Memorii hráci cestují do ruzných historických období a sledují pociny dvou výrazne odlišných hlavních postav: První je Sadja, princezna z jižních zemí, která si preje stát se velkou válecnou hrdinkou. Druhou je ptácník Geron, snažící se zvrátit kletbu, která postihla jeho lásku. Tato hra v sobe spojuje prvky klikací adventury a jedinecných kouzelných schopností.Sadja je princezna z jižní zeme, která má neutuchající touhu stát se nejvetším hrdinou, který kdy žil — a to v té nejvetší válce, která se kdy v Aveturii udála: ve Válce Mágu zurící uprostred nehostinné poušte.Ptácník Geron žije v dobe témer 450 let po skoncení Velké války. Geronova životní láska Nuri se vinou zlé kletby promenila v havrana. Aby jí však Geron dokázal vrátit lidskou podobu, musí prijmout pomoc tajemného obchodníka jménem Fahi, který vládne kouzelnými schopnostmi. Fahi je však Geronovi ochoten pomoci pouze tehdy, pokud Geron vyreší hádanku, kterou Fahi videl ve svých snech. Hledání odpovedí brzy rozpoutá sled událostí, které spojí príbehy Sadji a Gerona dohromady tak úzce, až hrozí, že se soucasnost muže promenit v ponurý odraz dávno zapomenuté minulosti.Memoria v sobe spojuje klasickou klikací adventuru s prvky sveta The Dark Eye, jednoho z nejúspešnejších fantasy RPG systému. Hádanky v této klikací adventure získávají jedinecný rozmer díky kouzlum — a kouzelné holi, která umí mluvit a ví toho víc, než se zdá. V osmi kapitolách tohoto príbehu hrác rídí osudy Sadji a Gerona, které se navzájem ovli... (Zobrazit celý text)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Chrobak - 12.2.2017  (Hodnocení: 95 %)
Kdyby dnes nebyly klasické adventury již jen okrajovým žánrem, zařadila by se Memoria díky svým kvalitám do zlatého fondu herní historie. Poutavý příběh s neskutečně živými postavami, který je zasazen do krásných ručně malovaných lokací. Navíc má Memoria správně vyváženou obtížnost a vyhýbá se nelogickým řešení situací. Paráda.

Artwork ke hře Memoria

Artwork ke hře Memoria

Artwork ke hře Memoria

Další obrázky hry Memoria

Memoria Trailer

Další videa hry MemoriaHODNOCENÍ HRY Memoria PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Memoria-28394/" title="Hodnocení hry Memoria"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Memoria&amp;platforma=pc" alt="Memoria" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Duke Nukem Forever
SnowRunner
Mafia: Definitive Edition
Mafia: Definitive Edition
Mafia: Definitive Edition

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

22 %

Ano, Xbox Series X

13 %

Ano, Nintendo Switch

9 %

Ne, vystačím si s PC

37 %

Ne, hraji na mobilu

18 %

Celkem hlasů: 543


Hra Warthunder zdarma