Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Memento Mori

Memento Mori

Vývojáři Centauri
VydavatelDTP (Digital Entertainment Pool)
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrAdventura
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Datum vydáníBřezen, 2008
Prodaných kusůpřes 28 437 na Steam
Doba hraníprůměrně 3,9h (nejčastěji 2,4h)
Hodnocení hry (17):
65%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PC hry Memento Mori
Dobrodružné pátrání po ukradených obrazech nesoucích významné poselství. Tajemná plně trojrozměrná adventura ze současnosti s temným příběhem, ve kterém nic není tak, jak to na první pohled vypadá. Vydejte se spolu s ruskou vyšetřovatelkou Interpolu a francouzským padělatelem uměleckých děl napříč celou Evropou po stopách ukradených obrazů. Plukovník Ostankovich, velitel speciálního útvaru policie v Petrohradě a muž, který dal vsázku svou čest slibem, že pod jeho velením se neztratí jediný předmět z Ermitáže, dostane zprávu o krátkém výpadku alarmu v Ermitáži. Získá podezření že se něco děje. Aby se vyhnul ztrátě své pověsti, kontaktuje Maxima Duranda za pomoci Larisy Svetlové. Díky své minulosti je mu Maxim k dispozici a musí mu pomoci. Při hledání ztracených obrazů Max a Lara navštíví (obvykle samostatně) Ermitáž, starou knihovnu, velitelství Interpolu v Lyonu, sídlo ve Skotsku a další lokace. Vyslíchají svědky, hledají informace, lámou kódy a odhalují podvody. Jejich cesta nakonec dovede Maxe, doprovázeného svým bratrem, do Finského kláštera. Překvapivá úmrtí, tajemné symboly a stále divnější chování Maxova bratra Andrého a lidí kolem něj dovedou Maxe až na sámotný kraj příčetnosti.

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

daveva - 22.7.2009  (Hodnocení: 80 %)
Skvělá adventura, která mě chytla už od začátku. Příběh je celkem slušný a hratelnost taky. Jediné co mi na hře vadilo byla kvalita hlavních postav(zdálo se mi, že jsou hranatý :D). Jinak, ale byla grafika dobrá. Hudba, taky nebyla špatná i když bych si dokázal představit jinou. Každopdáně já se u hry bavil, takže jí doporučuju.

baca12 - 10.5.2010  (Hodnocení: 95 %)
Vynikající česká adventura ve stylu Šifra mistra Leonarda. Hra má skvělé grafické provedení, moc se mi líbil 3D inventář. Za Obzvláště povedený považuji český dabing (hlavně Miroslav Táborský jako vypravěč je dokonalý). Děj je výborný, tajemný a vy sami rozhodujete o vývoji příběhu a jeho konci (až 6 možných konců). VELMI DOPORUČUJI!!!

Chrobak - 22.3.2011  (Hodnocení: 80 %)
Nadprůměrná adventura s jedním skvělým nečekaným zvratem (mě to alespoň dostalo). Jen ta obtížnost mohla být trochu vyšší, takhle je za dvě odpoledne po všem.

Screen ze hry Memento Mori

Screen ze hry Memento Mori

Screen ze hry Memento Mori

Další obrázky hry Memento Mori

Trailer

Další videa hry Memento MoriHODNOCENÍ HRY Memento Mori PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Memento-Mori-43/" title="Hodnocení hry Memento Mori"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Memento+Mori&amp;platforma=pc" alt="Memento Mori" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8591


Hra Warthunder zdarma