Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Mafia II: Joe´s Adventure

Mafia II: Joe´s Adventure

Mafia II: Joeovo dobrodružství
Vývojáři 2K Czech
Vydavatel2K Games
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
ŽánrAkční
ČeštinaCZ Oficiální dabing v češtině
Datum vydáníListopad, 2010
DLC pro hruMafia II
Popis PC hry Mafia II: Joe´s Adventure
Nový rozšiřující obsah, ve kterém si zahrajete za Joea. V tomto rozšíření původního příběhu hry Mafia II se Joe pokouší zjistit, kdo poslal Vita do vězení a jak to opravdu bylo s rodinou Clemente. Kromě rozšíření příběhu jsou k dispozici nové lokace, nová auta a oblečení a spousta nových misí. A navíc - on-line žebříčky, které hráčům umožní soupeřit navzájem o nejvyšší skóre. Upozornění: Jedná se o rozšiřující balíček, ke hraní potřebujete hru Mafia II. © 1998-2010 Take-Two Interactive Software, Inc. a dceřiné společnosti. Hru Mafia ® II vyvinula společnost 2K Czech. 2K Czech, logo 2K Czech, 2K Games, logo 2K Games, Illusion Engine, Mafia, Mafia II, logo Mafia II a Take-Two Interactive Software jsou obchodními známkami nebo registrovanými obchodními známkami společnosti Take-Two Interactive Software, Inc. Microsoft, Xbox, Xbox 360, Xbox LIVE a loga Xbox jsou obchodními známkami skupiny společností Microsoft. "PlayStation", "PLAYSTATION" a logo rodiny produktů "PS" jsou registrovanými obchodními známkami společnosti Sony Computer Entertainment Inc. Všechny ostatní známky jsou majetkem právoplatných vlastníků. Všechna práva vyhrazena. (Přidal: jin.jim)

Pridat.eu Sdílet
Fanstránka série her Mafia

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

jin.jim - 15.9.2017  (Hodnocení: 65 %)
Slabší než M2, čekal jsem, že bude obsahovat více příběhových misí, ale těch je tam ve skutečnosti hodně málo a ani byste skoro neřekli, že s příběhem nějak víc souvisí. Jde hlavně o očištění Joeova jména a na větší propletení s původním příběhem nebo snad vysvětlení, jak to s Joem vlastně dopadlo, zapomeňte. (I když závěr DLC je více než uspokojivý.)
Kdo se tak těšil, že zažije Joeovo dobrodružství během celé doby, co byl Vito v lochu, bude zklamán. Joe po, myslím, jedné misi odjíždí na několik let pryč a pak se vrací ve stejném roce, co se má vrátit Vito z vězení. Plní několik různých fušek, ale většina z nich je typu: dojeď, dovez, zabij, zmlať, zbav se atd. A třešničkou na dortu pak je, že tyto "vedlejší" mise, narozdíl od příběhových, neobsahují checkpointy a jsou, z naprosto nepochopitelného důvodu, časově limitované. I když času je dost, tak to stejně nedává smysl. Také lze získávat body za různé kousky a umisťovat se tak v žebříčku.
Ze známých postav se vrací jenom část a to pouze u těch příběhových misí. U nepříběhových (pro mě vedlejších) misí Vám zadá úkol tabulka s popiskem s tím, že to je třeba od Martyho, a třeba od někoho jiného.
Mise jsou většinou zábavné, jen by mohly více zapadat do příběhu, mohlo by přibýt cutscén, více známých parťáků a více hlášek pro Joea, protože když už Vám po páté za minutu během jízdy řekne, že to je jak na destrukčním derby, máte chuť zvuk vypnout.
Grafické i zvukové prvky zůstávají při starém, v tomto ohledu se změna nekoná. Ke sběratelství přibylo dalších 20 kousků, objevily se nové zbraně a nový parťák. Herní doba je krátká.

SHRNUTÍ: Joeovo dobrodružství nemapuje, co Joe dělal během doby, kdy byl Vito v lochu, ale mapuje pouze jeden rok (výjimkou je první mise), v rámci něhož jde o očištění Vašeho jména. A to plněním různých misí, těch příběhových a pak takových, řekněme, vedlejších, které nemají checkpointy a mají časový limit.
Přibylo zde hodnocení různých kousků a umisťování se v žebříčku, nové postavy a lokace. Vše ostatní zůstává při starém. Jen chybí nějaké hlubší seznámení s postavami a při většině misí i cutscény.
Ve výsledku tedy DLC působí jako něco, co už mělo být v původní hře za Vita, nebo jako příjemný bonus, v němž byste hráli za Joa. Stačilo by jen něco málo vypilovat a bylo by to fajn. Takhle nelze hodnotit lépe už jen z důvodu, že to vývojáři označili za placené DLC a nezabudovali to rovnou do samotné hry.

Screen ze hry Mafia II: Joe´s Adventure

Screen ze hry Mafia II: Joe´s Adventure

Screen ze hry Mafia II: Joe´s Adventure

Další obrázky hry Mafia II: Joe´s Adventure

Trailer

Další videa hry Mafia II: Joe´s AdventureHODNOCENÍ HRY Mafia II: Joe´s Adventure PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Mafia-II-Joes-Adventure-15325/" title="Hodnocení hry Mafia II: Joe´s Adventure"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Mafia+II%3A+Joe%B4s+Adventure&amp;platforma=pc" alt="Mafia II: Joe´s Adventure" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

15 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

31 %

Ne, hraji na mobilu

28 %

Celkem hlasů: 2267


Hra Warthunder zdarma