Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Mafia II: Jimmy´s Vendetta

Mafia II: Jimmy´s Vendetta

Mafia II: Jimmyho vendeta
Vývojáři 2K Czech
Vydavatel2K Games
Distributor v ČRCenega Czech
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieMafia
ŽánrAkční
MultiplayerNe
ČeštinaCZ Oficiální dabing v češtině
EngineThe Illusion™ Engine
Datum vydání7. 9. 2010
DLC pro hruMafia II
Hodnocení hry (18):
54%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 rating

Popis PC hry Mafia II: Jimmy´s Vendetta
V DLC hrajete za zcela novou postavu, v původní hře vůbec nepřítomnou. Jimmy je člověk, kterého si najímá místní mafie či přistěhovalci z Itálie, aby za ně plnil špinavou práci. Jednoho dne se však věci trochu zkomplikují a tak se mafie rozhodne Jimmyho prodat policii. Ten se jim ale rozhodne pomstít... Hra obsahuje třicet misí, ve kterých je vaším úkolem krást auta, ničit Irské či Italské hospody, chránit svědky a různě znemožňovat svým protivníkům nelegální obchody. Vše ještě víc arkádově než v původní hře, za každé zabití dokonce dostáváte i body, stejně tak za rychlou jízdu, skoky nebo smyky. Příběh je vyprávěn prakticky jen pomocí dvou cutscén - na začátku a na konci. Mise jsou striktně lineární, stejně jako postup hrou - úkoly jsou předem dané a často se opakují. Najdete zde také nové achievementy a online žebříčky. (Přidal: jin.jim)

Pridat.eu Sdílet
Fanstránka série her Mafia

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Savel - 14.9.2010  (Hodnocení: 75 %)
Jízda aneb vedlejší mise pro Mafii....nemám tušení, proč se musí zvlášť přikupovat..cením dabing, ale mohlo zde být více videí, či propojení s příběhem....bylo by to zábavnější, než jen sbírání bodů a arkádové icony pro start misí....kdyby JV byl součástí Mafie 2, tak by moje hodnocení samotné hry bylo o pět vyšší

jin.jim - 18.9.2017  (Hodnocení: 60 %)
O něco lepší než Betrayal of Jimmy, ale bohužel si to sebou nese ať už všechny klady, tak také téměř všechny neduhy předchozího DLC.
Jimmy zde má našlápnuto k mnohem zajímavějšímu příběhu díky konci minulého DLC, a tak se ocitá ve vězení, z kterého během prvních pár minut utíká. Je rozzuřený a připravený pomstít se těm, kteří na něj léčku připravilI. A zde začíná příběh druhého DLC k druhé Mafii.
Mise se nesou v podobném duchu jako v prvním DLC s tím rozdílem, že zde jste zadavateli pouze Vy sami (respektive Jimmy) a muž, pro kterého dovážíte auta. Další zásadní rozdíl je v tom, že autoři se rozhodli trochu více s náplněmi experimentovat a pár se jich tak vymkne z kruhu stále dokola se opakujících misí a hratelnost tak oživí. I obtížnost a otravnost policie se zlepšila, teď už se nemusíte při každé misi obávat tooh, že Vás začne policie nahánět, stačí jen postupovat opatrně a když se policie přiblížit, schovat zbraň a nechat si od nich pomoct s pár gangstery (pokud nejdou i po Vás, to jste pak primárním cílem hlavně Vy!).
Ačkoliv příběh je opět minimální, Jimmyho mise nyní dostávají větší smysl, protože jdete po krku někomu, koho už aspoň z dřívějška znáte. V prvém DLC jste zabíjeli "bezejmenné" herní postavy. Zde už je to o něco jinačí. A máte tak i lepší pocit, když jejich rodiny postupně rozkládáte nejprve malými kšefty, např. ničením cisteren, a pak likvidací některých důležitých členů rodin, až nakonec zabitím samotným bossů těchto rodin/gangů. Na konci hry tak ve Vás zůstane daleko víc než v prvním DLC. A nutno podotknout, že DLC je ukončeno dobře.
Ale stále platí, že Jimmy je postava bez nějakého většího charakteru, cutscény jsou pouze na začátku a pak až na konci, a tak Vás s jeho postavou příliš neobeznámí.
Herní doba je dostatečně dlouhá na takové DLC a hratelnost o něco chytlavější než u BoJ. Ale k dokonalosti tomu chybí pořád mnoho, i když náčrt je velice zajímavý (to platí pro obě DLC).
Sběratelství se nevrací, grafická a zvuková stránka zůstává při starém, objevily se nové zbraně (ale to už v předchozím DLC), Jimmy má povedený dabing, jen tedy hodně málo hlášek, úkoly jsou zadávány skrze okna s popisem úkolu mise a nikoho ze známých postav z původní hry zde nepotkáte. Vše je pojato v arkádovém stylu a mise jsou měřeny časovým limitem (většinou je času víc než dost) a neobsahují checkpointy.

SHRNUTÍ: Jimmyho vendeta je o něco podařenější než Zrada Jimmyho, a to zejména díky tomu, že teď jdete po krku někomu, kdo už "má jméno", někomu, kdo Vás v prvním díle zradil a pod jehož jménem si dokážete někoho představit.
Vrací se stejné klady jako v předchozím DLC, některé neduhy byly zmírněny nebo odstraněny, viz méně otravná policie, větší (ač stále nedostatečná) pestrost úkolů, a hlavně pocit, že to, co děláte, má nějaký smysl!
Vše je znovu pojato v arkádovém stylu, který je typický pro všechna 3 DLC (tedy i Joeovo dobrodružství), příběh je hodně okrajový a postavy v něm jsou ploché.
Hratelnost je zábavnější, a i rychleji odsýpá. Jen zamrzí fakt, že často musíte pro další úkol jet přes celé město. Oplátkou Vám však bude otevření nových, většinou podařených, lokací, které navštívíte, a vydařený závěr.
JV je tedy o něco lepší než Zrada Jimmyho, ale k dokonalosti, nebo alespoň dosažení kvalit původní hry je pořád ještě daleko.

Screen ze hry Mafia II: Jimmy´s Vendetta

Screen ze hry Mafia II: Jimmy´s Vendetta

Artwork ke hře Mafia II: Jimmy´s Vendetta

Další obrázky hry Mafia II: Jimmy´s Vendetta

Trailer

Další videa hry Mafia II: Jimmy´s VendettaHODNOCENÍ HRY Mafia II: Jimmy´s Vendetta PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Mafia-II-Jimmys-Vendetta-15290/" title="Hodnocení hry Mafia II: Jimmy´s Vendetta"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Mafia+II%3A+Jimmy%B4s+Vendetta&amp;platforma=pc" alt="Mafia II: Jimmy´s Vendetta" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

21 %

Ano, Xbox Series X

13 %

Ano, Nintendo Switch

9 %

Ne, vystačím si s PC

34 %

Ne, hraji na mobilu

23 %

Celkem hlasů: 1646


Hra Warthunder zdarma