Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Mafia II: Betrayal of Jimmy

Mafia II: Betrayal of Jimmy

Mafia II: Zrada Jimmyho
Vývojáři 2K Czech
Vydavatel2K Czech
Distributor v ČRCenega Czech
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieMafia
ŽánrAkční
MultiplayerNe
ČeštinaCZ Oficiální dabing v češtině
EngineThe Illusion™ Engine
Datum vydání27. 8. 2010
DLC pro hruMafia II
Hodnocení hry (6):
65%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 rating

Popis PC hry Mafia II: Betrayal of Jimmy
Jedná se o balíček misí v arkádovém stylu, kde se stanete námezdným zabijákem Jimmym. Jimmy je chlápek, kterého si lidé najímají, aby za ně dokončil „práci“. Čeká vás plno nových misí zasazených do města, díky kterým budete jezdit a střílet po Empire Bay celé hodiny. Systém žebříčku nejlepších výsledků přidává prvek znovuhratelnosti a motivuje Vás, abyste se snažili prostřílet až na vrchol. (Přidal: jin.jim)

Pridat.eu Sdílet
Fanstránka série her Mafia

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

jin.jim - 17.9.2017  (Hodnocení: 50 %)
DLC Betrayal of Jimmy je zradou nejen na samotného Jimmyho, ale i na hráče.
Po koupi dostanete balíček mnoha misí, které plníte pro 3 odlišné postavy. Nečekejte zde žádné seznámení s nimi, nebo snad hlubší objasnění toho, co budete dělat, protože cutscény se objeví jen na začátku hry, aby Vás mírně uvedly do děje, a pak až na konci, aby ukázaly, jak název napovídá, kdo, jak a proč Jimmyho zradil.
Misí je dostatek, ale už tak v půlce Vás přestanou bavit, protože se jedná stále o to samé.
1) Proveď něco čínské mafii
2) Proveď něco Bomberům
3) Ukradni a dovez auto

Brzy se tak stanou další úkoly předvídatelné a když něco náhodou mírně vybočí ze zavedených typů úkolů, jste překvapeni.
Příběh by zde mohl být zajímavý, bohužel však zůstal někde na papíře, protože cutscény se objeví opravdu jen dvě za celé DLC a seznámení s postavami, ať už těmi, pro které pracujete, nebo ty, které máte zlikvidovat, se nekoná. A je to velká škoda, protože když už po dvacáté jdete zlikvidovat Číňana/Bombera, jenom s jiným jménem, řeknete, že je něco hodně špatně a jaký to má vlastně smysl. Co na tom, že má jiné postavení, když ani nevidíte, jaký dopad jeho smrt měla na rodinu těch a těch.
Jediné opravdu zábavné mise byly poslední tři, a pár prvních.
Obtížnost je zpočátku nastavena hodně nízko, postupně eskaluje a ke konci se stává docela obtížnou. Tomu všemu ještě napomáhá maximálně otravná policie, která Vás je v jednu chvíli schopná honit i za to, že si na druhým konci města někdo prdl a Vy jste prostě byli na ráně. Na druhé straně jim kolikrát nevadí, když ukradnete auto přímo před jejich očima nebo do nich mírně nabouráte.
Policii lze využít i ve svůj prospěch v boji s protivníky, ale s tím, že budete stát stranou a jen koukat, jinak by se okamžitě obrátila proti Vám. A rovnou mohu upozornit, že snažit se po každé misi ztratit jejich pozornost je zbytečné. Protože v 80% misích jejich pozornost získáte (většinou, že Vás chtějí zastřelit), ať už chcete nebo nechcete. A to dokáže hru znepříjemnit. A to ne v tom dobrým slova smyslu.
Návrat do Empire Bay potěšil, protože je to hezké město a nové lokace se docela povedly, grafická stránka a i ta zvuková zůstává při starém, ale neřekl bych, že je třeba něco měnit. Přibyly nové zbraně, opět se objevuje časový limit u každé z misí, nejsou zde žádné checkpointy během misí a aktivit po městě je zoufale málo. Vše je navíc opět pojato v arkádovém stylu získej co nejvíc bodů. Pokud tedy nejste okouzleni krásou Empire Bay natolik, že byste se tam museli za každou cenu vrátit, tak snad hru ani nehrajte. Pokud jste okouzleni, přistupujte k DLC s odstupem, protože to, co nabízí, je hodně odfláklé a je až ostudné chtít za to peníze.
Jediné, co DLC zachraňuje z podprůměru, je jistá zábava, povedený dabing, při troše fantazie i jakýsi náčrt příběhu a nové lokace v Empire Bay. To je ale asi tak všechno!HODNOCENÍ HRY Mafia II: Betrayal of Jimmy PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Mafia-II-Betrayal-of-Jimmy-46076/" title="Hodnocení hry Mafia II: Betrayal of Jimmy"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Mafia+II%3A+Betrayal+of+Jimmy&amp;platforma=pc" alt="Mafia II: Betrayal of Jimmy" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

15 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

31 %

Ne, hraji na mobilu

28 %

Celkem hlasů: 2267


Hra Warthunder zdarma