Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her

Česká databáze her PC hryLord of the Rings Online: Shadows of Angmar, The (PC hra zdarma)


Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar, The

Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar, The

LOTRO
Vývojáři Turbine
VydavatelCodemasters
Typ hrySamostatná hra
LicenceFreeware (hra zdarma) - stáhnout
Herní sérieLord of the Rings
OdkazyOficiální stránky
ŽánrMMORPG
MultiplayerSíť
ČeštinaNe
Datum vydáníProsinec, 2006
Prodaných kusůpřes 2 718 992 na Steam
Doba hraníprůměrně 25,6h (nejčastěji 1,7h)
Hodnocení hry (10):
87%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 12 PEGI 12 rating

Popis PC hry Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar, The
Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar (LOTRO) je světově první masivně multiplayerová online hra zdarma (MMOG) založená na slavné knižní předloze J.R.R. Tolkiena. Hráči mohou prožít nejslavnější fantasy v historii, vést své hrdiny po rozsáhlých mapách Středozemě a bojovat proti silám Temného pána Saurona. Potkejte známé postavy jako Gandalfa a Společenstvo prstenů a přidejte se k nim. Sbírejte cenné Tolkienovo učení, znalosti a artefakty, abyste pro svého hrdinu získali více moci. Splňte ambiciózní úkoly, které budou vyžadovat velkou dávku odvahy. Kampaní se můžete zúčastnit jako člověk, elf, trpaslík nebo hobit, jehož podobu si sami vytvoříte. Zvolíte si také jednu ze sedmi hlavních rolí ve skupině – můžete být bojovník, paladin, hraničář a další. Stovky hodin hry vás jistě budou bavit jako sólového hráče, nebo se můžete přidat k dalším hráčům a jako Společenstvo postupovat koordinovaně proti nepřátelům. Hra nabízí také možnost PvP hry. Hra vyžaduje přístup na internet a původně také placení měsíčních popltatků, ovšem od roku 2010 je převedena na Free-to-play a lze ji tak hrát úplně zdarma. • Možnost vytvořit si vlastní postavu a vybrat jí povolání • Hrajte sami, ve skupině nebo v PvP módu • Navštivte známá místa Středozemě a plňte jednotlivé questy • Vytvořte si vlastní zbraně nebo se věnujte mírumilovnějším aktivitám, jako je vaření a farmaření • LOTRO nabízí rozsáhlý otevřený svět, který díky využití kino-technologie obsahuje filmově vypadající sekvence, které celý příběh posouvají vpřed. (Přidal: TradeCZ)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Ahurmen - 29.9.2010  (Hodnocení: 85 %)
Po World of WarCraft je LOTRO druhé nejlepší MMORPG.
Krásná a ostrá grafika, rozsáhlí svět a hlavně, je to Pán Prstenů :-)

TradeCZ - 7.1.2013  (Hodnocení: 90 %)
Lotro se dá skutečně hrát zadarmo, ale má to i své ALE. Pokud se chcete ve hře dostat daleko, tak se bez nějaké investice neobejdete. Ve hře je implementován platební systém s pomocí tzv. Turbine points (TP), za které si můžete kupovat dodatečná rozšíření. Prvních 20 levelů postavy se bez rozšíření docela slušně obejdete, ale pak se začnou objevovat první problémy, např. max. limit na peníze, malý počet batohů.. a cca od 30-35. levelu vám některé lokace nenabídnou questy a questy jsou hlavní způsob jak zvyšovat level postavy. Nicméně i tak se dají TP vydělávat přímo ve hře (viz. tipy/triky).

Pokud zjistíte, že vás hra opravdu chytla a zůstanete u ní, tak si nekupujte TP ani nic v Lotro store. Zaplaťte 1 měsíc VIP (cca 15$ - 300Kč), budete mít plný přístup a získáte (500TP). Když další měsíc nezaplatíte, z vašeho VIP účtu se stane Premium, ztratíte plný přístup, ale zůstanou vám 3 nejdůležitější bonusy - neomezený limit na peníze, všech 5 batohů, větší počet aukcí a k tomu těch 500TP. Dále pak vám zůstanou odemčené Trait sloty a vašim postavám zůstane navždy Swift travel (rychlé cestování). Snažte se v této době hrát co nejvíce a nejlépe i za 2 nebo 3 postavy. Leveling 1-30lvl je velice rychlý a zdarma se vám budou odemykat Trait sloty. Přičemž hodnota těchto výhod je někde kolem 3500TP, což je v přepočtu až 900Kč.

Samozřejmě výběr účtu výrazně ovlivňuje počet hodin, které hraním strávíte. Pokud trávíte hrou denně min. 4h, tak se vám to VIP nejspíš vyplatí, ale pro ostatní doporučuju Premium účet, ať už 1 měsíc VIP a přechod na Premium nebo zakoupení TP. Těch 1550TP za 400Kč, by měl být takový základ, za který si odemknete ty nejdůležitější věci. Třeba si i počkejte na nějakou výhodnou akci, v některé svátky dostanete za zakoupení třeba i 20% TP navíc.

Každý rok vychází nový datadisk, je výhodné jej koupit jako tzv. legendární edici, je sice nejdražší, ale jsou k němu přidány i questpacky (cca 800Kč). Je to výhodná koupě. Přidejte měsíc VIP (cca 350Kč) a máte odemčenu většinu důležitých částí hry. Na zbytek si můžete vydělat grindingem TP.
Nevýhodou hry je minimální možnost soubojů mezi hráči.

Screen ze hry Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar, The

Screen ze hry Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar, The

Screen ze hry Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar, The

Další obrázky hry Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar, TheHODNOCENÍ HRY Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar, The PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Lord-of-the-Rings-Online-Shadows-of-Angmar-The-5781/" title="Hodnocení hry Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar, The"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Lord+of+the+Rings+Online%3A+Shadows+of+Angmar%2C+The&amp;platforma=pc" alt="Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar, The" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

20 %

Ano, Xbox Series X

14 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

33 %

Ne, hraji na mobilu

25 %

Celkem hlasů: 2051


Hra Warthunder zdarma