Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her

Česká databáze her PC hryLineage II: The Chaotic Chronicle (PC hra zdarma)


Lineage II: The Chaotic Chronicle

Lineage II: The Chaotic Chronicle

Lineage 2: Goddess of Destruction
Vývojáři NCsoft
VydavatelNCsoft
Typ hrySamostatná hra
LicenceFreeware (hra zdarma) - stáhnout
Herní sérieLineage
OdkazyOficiální stránky
ŽánrMMORPG
MultiplayerSíť
ČeštinaNe
EngineUnreal Engine 2.0
Datum vydáníDuben, 2004
Hodnocení hry (6):
60%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 12 PEGI 12 rating

Popis PC hry Lineage II: The Chaotic Chronicle
Lineage II: The Chaotic Chronicle je počítačová fantasy hromadná online hra na hrdiny (MMORPG) vytvořená korejskou obchodní společností NCsoft. Jedná se o pokračování počítačové hry Lineage. Hráč si vytvoří vlastní postavu – charakter, s níž se pohybuje v prostředí virtuálního světa Aden a Elmore ve středověkém až fantasy stylu. Může si vybrat z šesti ras: člověk, elf, temný elf, ork, trpaslík a Kamael (kombinace lidí a andělů vybavená jedním křídlem). Postavě také vybere povolání v rozmezí od bojovníka po čaroděje. Výjimkou je trpaslík a Kamael, který můžu mít pouze povolání typu bojovníka. Avšak trpaslík má jiné výhody oproti ostatním (získávání – spoil věcí, a craft – jejich výroba). Hráč může se svým hrdinou prozkoumávat svět Aden, bojovat s různými monstry, dobývat pevnosti a plnit úkoly. Tyto činnosti může provádět sám nebo ve spolupráci s jinými hráči, tato spolupráce může být někdy nutná k porážce obzvláště silných nepřátel (tzv. raid bossové). Při tom všem hrdina získává nové schopnosti, zkušenostní body a různé předměty, rovněž je mu umožněn přístup do dalších lokací hry. Také po dosáhnutí další úrovně (levelu) dostává hráč různé nové schopnosti (skills). Pro hráče je důležité si vybrat povolání, to se vybírá pomocí přestupových questů (ukolů), jež dostane po dosáhnutí 20., 40. a 76. úrovně. Mimo získávání zkušeností (exp) a skill points (sp) zabíjením monster je podstatnou součástí hry PvP (player vs. player) a PK (player kill/er) systém a clan wars. Jde tedy o soupeření mezi hráči o hrady, pevnosti (v Interlude) a také o preciznost, respekt a další… (Přidal: TradeCZ)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

barydave - 9.5.2009  (Hodnocení: 90 %)
Znovu skvělé se spoustu nových věcí.

krejzy - 29.6.2010  (Hodnocení: 40 %)
(Viz. hodnocení C4)

TradeCZ - 7.1.2013  (Hodnocení: 85 %)
Hráč si může vybrat svoji postavu v jedné z šesti ras: Elf, Temný Elf, Člověk, Ork, Trpaslík a Kamael. U všech ras kromě Trpaslíků a Kamaelů si můžete vybrat, zda chcete být čaroděj nebo bojovník. Hra obsahuje klasické prvky RPG her – zabíjení monster, plnění úkolů pro získání kořisti a zkušenostních bodů, zvyšování úrovně postavy, charakteristické vlastnosti postavy (charisma, síla, moudrost atd.). Jednotliví hráči se mohou připojit ke klanům a bojovat mezi sebou či společně dobývat hrady.

Screen Lineage II: The Chaotic Chronicle

Screen Lineage II: The Chaotic Chronicle

Screen Lineage II: The Chaotic Chronicle

Další obrázky hry Lineage II: The Chaotic ChronicleHODNOCENÍ HRY Lineage II: The Chaotic Chronicle PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Lineage-II-The-Chaotic-Chronicle-5182/" title="Hodnocení hry Lineage II: The Chaotic Chronicle"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Lineage+II%3A+The+Chaotic+Chronicle&amp;platforma=pc" alt="Lineage II: The Chaotic Chronicle" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

20 %

Ano, Xbox Series X

14 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

33 %

Ne, hraji na mobilu

25 %

Celkem hlasů: 2051


Hra Warthunder zdarma