Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


LEGO Batman: The Videogame

LEGO Batman: The Videogame

VývojářiTraveller's Tales
VydavatelActivision
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieLEGO
OdkazyOficiální stránky
ŽánrAkční, adventura
MultiplayerHot-seat
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Datum vydáníListopad, 2008
Prodaných kusůpřes 276 712 na Steam
Doba hraníprůměrně 12,5h (nejčastěji 2,3h)
Hodnocení hry (7):
78%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 7 PEGI 7 ratingXzone

Popis PC hry LEGO Batman: The Videogame
Lego Batman bude mít jednoduchou zápletku: banda těch nejhorších kriminálníků uteče z vězení Arkham Asylum a bude na slavném netopýřím hrdinovi, aby je zase všechny dostal zpět. LEGO Batman bude rozdělen na čtyři kapitoly, přičemž hrát budete moci jak za Batmana s Robinem, tak i záporňáky. Pokud se budete držet na straně těch hodných, objeví se po vašem boku později také hrdina Boy Wonder a dost možná potkáte i komiksové postavičky jako Batgirl nebo Nightwinga. Protože Batman pochopitelně nedisponuje světelným mečem jako dřívější Star Wars z LEGO série, musí bojovat rukama a nohama: naštěstí s sebou bude vždycy mít spoustu hraček vč. Batarangu, jakési kombinace bumerangu a japonského šurikenu, který jedním hodem setne hlavy několika protivníkům naráz. Vývojáři navíc přidali různá komba, smrtící rány i týmové útoky. V každé úrovni se hrdinové budou moci až několikrát převléct: např. Robin si navlékne magnetový obleček, díky němuž bude moci chodit po stěnách. Batman pak navlékne tzv. demoliční kombinézu, z níž budou jako na běžícím pásu padat výbušné batbomby. Pochopitelně nebude chybět ani sbírání předmětů, od šípů a zlatých Legových kostiček až po kanystry jako z již zmiňovaných Lego SW. Konečně budou mít oba tábory svá sídla: hrdinové v Batmanově zámku Wayne Manor a zlouni v Arkham Asylum. Hra je v češtině. (Přidal: Xzone)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

jin.jim - 24.3.2020  (Hodnocení: 75 %)
Chytlavá hra, zejména ve dvou hráčích, ve které se utkáte s celou řadou těch nejznámějších padouchů z Batmanova univerza. Je to zábavné, dostatečně dlouhé, vtipné, založené na kooperaci a prostě lego. Plusem navíc je možnost zahrát si i za stranu záporáků se zcela odlišnými misemi. Na druhé straně patří má výtka ke stereotypnosti misí (skoro pokaždé stejný typ misí), UI a hlavně krkolomému ovládání.

Screen ze hry LEGO Batman: The Videogame

Další obrázky hry LEGO Batman: The Videogame

Video z hraní

Další videa hry LEGO Batman: The VideogameHODNOCENÍ HRY LEGO Batman: The Videogame PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/LEGO-Batman-The-Videogame-1421/" title="Hodnocení hry LEGO Batman: The Videogame"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=LEGO+Batman%3A+The+Videogame&amp;platforma=pc" alt="LEGO Batman: The Videogame" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8595


Hra Warthunder zdarma