Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Killing Floor 2

Killing Floor 2

Vývojáři Tripwire Interactive
VydavatelTripwire Interactive
Distributor v ČRNEUVEDEN
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
ŽánrStřílečky
MultiplayerSíť (COOP mód)
Datum vydáníProsinec, 2014
Prodaných kusůpřes 96 613 na Steam
Doba hraníprůměrně 12,5h (nejčastěji 16,7h)
Popis PC hry Killing Floor 2
Tripwire Interactive oznámilo kooperativní střílečku Killing Floor 2, která je navržena jako nejbrutálnější hra všech dob. Čekají na vás zástupy všemožných druhů generických zrůd, do kterých budete střílet všelijakými zbraněmi nebo je porcovat naostřenou katanou. Jejich končetiny se budou povalovat všude možně, zem a zdi budou potřísněné krví a vy budete vesele pokračovat v zabíjení dál. Vývojáři si u Killing Floor 2 dávají hodně záležet na animacích. Ty byly nově pro souboje i zbraně snímány pomocí technologie motion-capture z pohledu první i třetí osoby, aby vypadaly pokud možnost co nejvíce reálně a vyvolaly šok u hráčů. Velkou předností Killing Floor 2 má být systém 95 animací pro zabití nepřátele. Ten je ještě rozdělen na zóny, jako je hlava, krk, hrudník, břicho a končetiny. Díky tomu má být každá smrt jedinečná. ,,Killing Floor je jednoduchá hra. Máte zbraň. Vidíte něco, co můžete zabít. Zabijete to a získáte peníze, za které si koupíte lepší zbraně a znovu se vydáte na lov. Čím jednodušší hra je, tím je úspěšnější a zábavnější, řekl Bill Munk," kreativní ředitel a senior animátor z Tripwire při oznámení pro PC Gamer. A kde, že se to bude celé odehrávat? Autoři se zaměřili na temné ulice Paříže. Podíváme se například do opuštěného hotelu, na spoře osvětlené nádvoří a rovněž do metra. Killing Floor 2 ve verzi pro PC vyjde v rozpracované verzi skrze Steam Early Access již brzy. Dostupná bude i verze pro SteamOS. Původní Killing Floor vyšlo v roce 2009 a prodalo přes 2,5 milionů kopií. (Přidal: TradeCZ)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Jorgmud - 17.8.2015  (Hodnocení: 90 %)
Pokračování výborný jedničky se sice povedlo, ale tak dobrý jako první díl prostě neni. Grafika a krvavost postoupily o dost levelů dál, nicméně hratelnost je o něco zmatenější a míň taktická.

Screen ze hry Killing Floor 2

Screen ze hry Killing Floor 2

Screen ze hry Killing Floor 2

Další obrázky hry Killing Floor 2

Killing Floor 2: Early Access Launch Trailer

Další videa hry Killing Floor 2HODNOCENÍ HRY Killing Floor 2 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Killing-Floor-2-34707/" title="Hodnocení hry Killing Floor 2"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Killing+Floor+2&amp;platforma=pc" alt="Killing Floor 2" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

21 %

Ano, Xbox Series X

13 %

Ano, Nintendo Switch

9 %

Ne, vystačím si s PC

34 %

Ne, hraji na mobilu

23 %

Celkem hlasů: 1647


Hra Warthunder zdarma