Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


House Flipper

House Flipper

VývojářiEmpyrean
VydavatelPlayWay
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrSimulátory
MultiplayerNe
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
EngineUnity
Datum vydání17. 5. 2018
Popis PC hry House Flipper
House Flipper je jedinečná příležitost k rekonstrukci pro jednu osobu. Představ si, že máš šanci koupit zničený dům a znovu mu vdechnout nový život! (Přidal: jin.jim)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

jin.jim - 29.5.2018  (Hodnocení: 70 %)
Hra s velice zajímavým potenciálem, která hráče nechá vžít se do role opraváře-designéra. Koupíte dům, nebo přijmete email s úkoly, a pustíte se do práce. Uklidit, umýt, vyhodit, opravit, vymalovat, koupit nábytek a nakonec prodat. A to není ani zdaleka všechno. Možností ve hře je více (např. ještě bourání/stavění zdí či pokládání dlaždic), akorát zde chybí větší množství nábytku, což se dá hře prozatím odpustit, neboť už takhle nabízí nepřeberné množství možností, a pokud ji vývojáři dále budou aktualizovat, pak už její jedinečnou pozicí jen tak nic neotřese.
Zpracování jednotlivých prací je zjednodušené a zrychlené, aby nenudilo, ale velmi pěkné. Grafické zpracování je perfektní, modely jednotlivých kusů nábytků, nářadí a všeho ve hře je zpracováno takřka do posledního detailu. Zvuková stránka bude ještě potřeba poladit. A o stabilitě hry se dá také diskutovat, nejednou se stalo, že se ve větším baráku začla hodně zasekávat, což ale většinou vyřešila chvilka strpení, nebo restart.
Co chybí, tak jsou větší možnosti rekonstrukcí, např. bourání vnějších stěn domů, přemisťování oken, úpravy střech a všeho venkovního, tedy i zahrad (a to včetně trávy či keříků) a nakonec i možnost založení si vlastní firmy, trochu přívětivější rozhraní (někdy je dost neintuitivní) a i multiplayer si zde lze docela dobře představit. Ale tohle všechno se dá hře odpustit, neboť vyšla nedávno a pokud bude podpora pokračovat tak jako doposud, pak je se na co těšit.

EDIT 4. 3. 19: Bohužel musím svou recenzi upravit po několika posledních měsících vývoje, kdy vývojáři silně ignorují komunitu, jejich komunikace je značně vyhýbavá a místo toho, aby se soustředili na pořádný nový obsah do takto nadějné hry, nebo ještě lépe vytvořili možnost modifikací a usnadnili si tak svou práci, tak se soustředí na zajímavě vypadající Garden DLC, ale také na totální hlouposti ve stylu získání zcela zbytečných trofejí do hry.

Screen ze hry House Flipper

Screen ze hry House Flipper

Screen ze hry House Flipper

Další obrázky hry House Flipper

Trailer

Další videa hry House FlipperHODNOCENÍ HRY House Flipper PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/House-Flipper-46595/" title="Hodnocení hry House Flipper"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=House+Flipper&amp;platforma=pc" alt="House Flipper" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8591


Hra Warthunder zdarma