Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Hitman 2: Silent Assassin

Hitman 2: Silent Assassin

Hitman 2
Vývojáři IO Interactive
VydavatelEidos Interactive
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieHitman
OdkazyOficiální stránky
ŽánrAkční, adventura
MultiplayerNe
ČeštinaNe
Datum vydání4. 10. 2002
Prodaných kusůpřes 62 422 na Steam
Doba hraníprůměrně 4,4h (nejčastěji 166,7h)
Hodnocení hry (48):
79%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PC hry Hitman 2: Silent Assassin
Vžij se znovu do role nájemného zabijáka, který se snaží zapomenout na svou krvavou minulost. Do cesty se ti ale připlete boss ruské mafie a přinutí tě, aby ses vrátil ke své staré profesi. Brzy se však stáváš terčem jiného profesionálního vraha. Musíš se řídit pravidlem: Zabíjej nebo budeš zabit. (Přidal: TradeCZ)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Dawid199 - 31.5.2009  (Hodnocení: 85 %)
Abych pravdu řekl, tak mne tento díl Hitmana chytl víc než Hitman: Contracts. Přijde mi, že je tenhle díl více propracovaný, co se týče hratelnosti a také jsem u toho strávil spoustu času.

Bartyx - 9.3.2009  (Hodnocení: 80 %)
Jednoznačně nejlepší díl série, kterej ještě nebyl tak rozbitej jako ty další. Tohle byla prostě hra na zabijáka jak má být. Další díly už byly možná až moc přepříběhované a zkazili základní koncept hry.

gagin - 28.9.2009  (Hodnocení: 85 %)
Jednoznačně nejlepší díl série

anfrene - 15.7.2010  (Hodnocení: 95 %)
Hitman v lepším kabátě, co dodat.-)

Storm94 - 28.12.2010  (Hodnocení: 90 %)
Podľa niektorých najlepší diel série, no podľa mňa druhý najlepší. Musím vyzdvihnúť vysoký počet lokalít a tým aj misií. Ak ste chceli byť "Tichý Zabijak" nebola to hra na jedno večerné posedenie ako niektoré nové kúsky.

Rojo Guerrilla 99 - 17.1.2014  (Hodnocení: 80 %)
Ano,povedený díl Hitmana.Už s celkem slušnou grafikou,žádných velkých chyb jsem si tam nevšiml,ani těch v textuře.Docela se mi líbila mise v bance.Tento díl má výhodu že je dost dlouhý,na rozdíl třeba od čtvrtého.Má mnohem více misí.Také slušnou nabídku vybavení a zbraní.Na konci každé úrovně se vám zobrazí skóre a s ním i známka.Když od Silent Assassin do Mass murderer.Záleží na tom jestli se budete chovat jako agent,nebo jestli vystřílení všech nepřítel,je to na vás.

H34D - 21.7.2023  (Hodnocení: 90 %)
Zatímco u prvního Hitmana se jednalo spíše o hardcore záležitost, jenž dokázala hráče nectící stealth postupy velmi frustrovat až odradit, Hitman 2 je mnohem přístupnější hrou pro širší masy. Ne, nechci mluvit o žádném zaprodání se průměru a jednoduchosti, přístupnost a krása Hitmana 2 tkví v tom, jak jsou jeho pravidla pochopitelná a „uchopitelná“, nemusíte být Tom Clancy, abyste po rozmyslu a menší obhlídce prostředí, pochopili, kdy a kde se dá projít bez zpozorování, kam zatáhnout mrtvolu, za koho se převléct a jak potichu opustit místo činu, aniž by se aktivoval alarm… A když už se náhodou něco nepovede, nemusíte hned rozbíjet klávesnici, prostě zbytek mise dostřílite po Rambovsku a příště si dáte větší pozor, život, resp. smrt jde dál!

Mise a prostředí jsou pěkně různorodé, 20 způsobů jak někoho zabít a žádný nespadá do šedivé nudy, vystřídáte všechny možné lokace a všechny možné způsoby jak se kam infiltrovat. Na hratelnosti misí je skvělé, jak „dávají smysl“, Hitman je dost realistický na to, abyste v řadě pasáží u monitoru ani nešpitli, ale přesto je v prvé řadě perfektně hratelný právě proto, abyste se nedostávali do neřešitelných záseků a ze všeho se mohli nějak vylízat. Takto skvělý mix herních ingrediencí se jen tak nevidí, za ta léta Hitman 2 pořád vyčnívá z davu akčních her a já jej nemohu než doporučit i dnešním hráčům…

Screen Hitman 2: Silent Assassin

Screen Hitman 2: Silent Assassin

Screen Hitman 2: Silent Assassin

Další obrázky hry Hitman 2: Silent AssassinHODNOCENÍ HRY Hitman 2: Silent Assassin PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Hitman-2-Silent-Assassin-1566/" title="Hodnocení hry Hitman 2: Silent Assassin"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Hitman+2%3A+Silent+Assassin&amp;platforma=pc" alt="Hitman 2: Silent Assassin" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

15 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

31 %

Ne, hraji na mobilu

28 %

Celkem hlasů: 2322


Hra Warthunder zdarma