Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Heroes And Generals

Heroes And Generals

VývojářiReto-Moto
VydavatelReto-Moto
Typ hrySamostatná hra
LicenceFreeware (hra zdarma)
ŽánrAkční
MultiplayerSíť
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Datum vydání11. 7. 2014
Prodaných kusůpřes 16 850 694 na Steam
Doba hraníprůměrně 13,3h (nejčastěji 0,8h)
Popis PC hry Heroes And Generals
Heroes & Generals je masivní bezplatná online FPS hra se strategickou kampaní pro více hráčů vsazená do středu Evropy v průběhu 2. světové války, kdy proti sobě o nadvládu bojovaly Spojené státy, Německo a Sovětský svaz. Hra jedinečným způsobem spojuje epickou střílečku z pohledu první osoby s bohatou strategickou vrstvou, v níž můžete svými rozhodnutími zvrátit průběh probíhající války mezi tisíci hráči online. Hráči si mohou zvolit hru za „Hrdiny“ a bojovat v zákopech, létat s letadly, velet tankům a dalším vozidlům na bojišti nebo převzít kontrolu nad válkou jako „Generálové“ a určovat strategické směřování a podporovat spoluhráče správou zdrojů na bojišti, armádních jednotek a posil. Část hry „Generálové“ lze také hrát pomocí doprovodné aplikace „Heroes & Generals: Mobile Command“, která je dostupná pro systémy iOS a Android. Vaše akce jako pěšáka, střelce tanku, stíhacího pilota, průzkumníka, výsadkáře nebo generála mohou změnit průběh nepřetržité online války, v níž bojují hráči z celého světa! Války nevyhrávají pouze tanky! (Přidal: Redakce)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

proxyserver1911 - 22.9.2015  (Hodnocení: 5 %)
Těžký průser, mohla to být dost dobrá WW2 multiplayer hra ale je to totální nepodar. Hratelnost strašná, grafika průměr, a herní systém je těžká kravina. Jako sorry, ale člověk fakt nevydrží 3 střely z pušky do hrudi. A nebo 2 střely z odstřelovačky do hrudi. JE to prostě blbost. Reality tady není ani po kotníky, a sorry ale válka přes celou Evropu na dohromady 7mi mapách je absurdní. Dávám 5% za nápad a to že je to zadarmo. Oproti tomu je tu Red orcehstra 2 multiplayer, což je taky zadarmo a je to o 2500% lepší. Takže na Heroes and generals bych se vybodl.

Screen ze hry Heroes And Generals

Screen ze hry Heroes And Generals

Screen ze hry Heroes And Generals

Další obrázky hry Heroes And Generals

Heroes & Generals - The Soviets Are Coming Trailer

Další videa hry Heroes And GeneralsHODNOCENÍ HRY Heroes And Generals PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Heroes-And-Generals-22108/" title="Hodnocení hry Heroes And Generals"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Heroes+And+Generals&amp;platforma=pc" alt="Heroes And Generals" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8591


Hra Warthunder zdarma