Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Guild Wars 2

Guild Wars 2

GW2
Vývojáři ArenaNet
VydavatelNCsoft
Distributor v ČRNCSOFT
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieGuild Wars
OdkazyOficiální stránky
ŽánrMMORPG
MultiplayerSíť
ČeštinaNe
Datum vydání2011
Hodnocení hry (9):
86%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 12 PEGI 12 ratingXzone

Popis PC hry Guild Wars 2
Příběh se odehrává 250 let po událostech z posledního Guild Wars datadisku (Eye of the North). Země Tyria je sužována starodávnými draky, kteří velí armádám nemrtvých. Pět hlavních ras, obývajících herní svět, bylo zatlačeno zpět na svá území. A hráč se musí pokusit všechny národy sjednotit do boje pro získání celého kontinentu zpět. Společně s draky přichází dobrá zpráva. Hráči se s nimi přímo utkají. Příběh se točí zejména kolem jednoho z nich, ale i ostatní se budou nacházet ve virtuálním světě a jejich přítomnost bude mít přímý vliv na dění v Tyrii. Hráči budou mít možnost na vlastní kůži zažít, jaké nebezpečí tyto bestie představují. Velkými změnami projde zpracování světa a questů. Zatímco první díl uzavřel hráče po většinu času do oddělených instancí, druhý díl se chce zaměřit na velký společný svět, kde jsou hráči odděleni pouze v některých vhodných případech. (Přidal: daveva)

Pridat.eu Sdílet
Guild Wars 2 fanstránka na GameFAN.cz

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

TradeCZ - 7.1.2013  (Hodnocení: 95 %)
Guild Wars 2 je MMORPG hra, tedy hra „na hrdiny“ pro masivní počet hráčů. Odehrává se ve fiktivním a krásném světě zvaném Tyria. Od událostí Guild Wars: Eye of the North uběhlo 250 let, svět sužují starodávní draci a jejich přisluhovači. Vy, coby příslušník jedné z pěti hratelných ras, se musíte postavit čelem nepřátelům a společně s ostatními hráči porazit draky. Čekají na vás epické příběhy, akční souboje s ostatními hráči a samozřejmě prozkoumávání mnohých možností, které svět Tyrie nabízí.

Zatímco v prvním díle byl hráči přístupný jen člověk, Guild Wars 2 nabídne hráči hned 5 ras. Každá z nich bude mít jinou startovací pozici, jiný příběh a jiné schopnosti.

Player versus Player, neboli hráč proti hráči. PvP v prvním díle patřilo mezi nejlepší v oblasti MMO a tak tomu zůstane i u GW2. Nebude možné žádné PvP v normálním světě ani PK (player killer). PvP se bude odehrávat v oblasti Mists (mlhy).

Screen Guild Wars 2

Další obrázky hry Guild Wars 2

Trailer

Další videa hry Guild Wars 2HODNOCENÍ HRY Guild Wars 2 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Guild-Wars-2-5091/" title="Hodnocení hry Guild Wars 2"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Guild+Wars+2&amp;platforma=pc" alt="Guild Wars 2" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

21 %

Ano, Xbox Series X

13 %

Ano, Nintendo Switch

9 %

Ne, vystačím si s PC

34 %

Ne, hraji na mobilu

23 %

Celkem hlasů: 1475


Hra Warthunder zdarma