Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Gray Matter

Gray Matter

Vývojáři Wizarbox
Vydavateldtp entertainment
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
ŽánrAdventura
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Datum vydání2009
Prodaných kusůpřes 72 459 na Steam
Doba hraníprůměrně 5,6h (nejčastěji 3h)
Hodnocení hry (8):
79%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 12 PEGI 12 ratingXzone

Popis PC hry Gray Matter
Setkání v dešti, které změní tvůj život. Tajemství, které ti nedá spát. Přijdeš mu na kloub, než tě připraví o rozum? Dlouho očekávaná adventura z pera scénáristky Jane Jensen, která má na svém kontě veleúspěšnou sérii Gabriel Knight. Protagonisty jejího nového příběhu jsou mladá studentka Samantha Everett a záhadný excentrický neurobiolog Dr. David Styles žijící ve starém rodinném sídle. Jedné deštivé noci je osud svede dohromady a dívka se nechá zlákat k asistenci na Davidově experimentu. Ten poté podstoupí 6 studentů. Průběh pokusu však přinese spoustu znepokojivých otázek. Kam až budou Samantha a David ochotni zajít, aby odhalili pravdu? A opravdu jim smysly říkají pravdu nebo se stali obětí stejné hry jako jejich dobrovolníci? Proč Davida stíhají halucinace o jeho mrtvé ženě? Je možné nějakým způsobem změnit minulost? Dům, experiment, vědec i Samantha tvoří klíč k nebezpečné hádance, která změní tvůj život... Gray Matter nadchne fanoušky hitů jako Posel Smrti nebo Gabriel Knight. Jde o klasickou 2,5D adventuru, kde příběh a postavy nehrají druhé housle, ale ženou hráče dál. Neočekávejte klišovitá tajemství ve stylu Akt X. Ostatně jak říká sama autorka - \"Nedokážu psát přímočaré jednoduché příběhy. Na to prostě nemám nadání.\" strhující propracovaný příběh odkrývající (nejen) tajemství lidských schopností dlouhý děj rozdělený do mnoha kapitol 2 hratelné postavy Samanthy a Davida, oba mají rozdílné schopnosti a charakter, David např. ovládá hypnózu zajímavé puzzly a úkoly (zahrají si zkušení i začátečníci) drobné ... (Zobrazit celý text)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

pyramidak - 3.3.2012  (Hodnocení: 95 %)
Atmosféra originálního příběhu, která se dá krájet. Umocněná skvostnou hudbou a krásnou, i když na dnešní dobu "neživou" grafikou.

Screen Gray Matter

Další obrázky hry Gray MatterHODNOCENÍ HRY Gray Matter PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Gray-Matter-48/" title="Hodnocení hry Gray Matter"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Gray+Matter&amp;platforma=pc" alt="Gray Matter" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8614


Hra Warthunder zdarma