Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her

Česká databáze her Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony (PC hra)


Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony

Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony

Grand Theft Auto: TBoGT
Vývojáři Rockstar North
VydavatelRockstar Games
Typ hryDatadisk
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieGrand Theft Auto
OdkazyOficiální stránky
ŽánrAkční
MultiplayerSíť
ČeštinaCZ Neoficiální překlad do češtiny
EngineRAGE
Datum vydání16. 4. 2010
DLC pro hruGrand Theft Auto IV
Hodnocení hry (1):
70%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 rating

Popis PC hry Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony
V roli Luise Lopeze, asistenta legendárního oblézače nočních klubů Tony Princeho neboli Gay Tonyho budete zápolit se soupeřícímí rodinami. Přičemž si nikdy nemůžete být jisti, kdo vás jen využívá a kdo je skutečným přítelem. (Přidal: jin.jim)

Pridat.eu Sdílet
Fanstránka série her Grand Theft Auto

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

jin.jim - 19.9.2018  (Hodnocení: 70 %)
GTA IV: TBoGT sebou přináší další novinky, mezi něž patří jak nové aktivity, písničky, auta, zbraně a místa, tak i tabulka hodnocení na konci každé mise, která se stala typickou součástí až pátého GTA. Těžko posoudit, které DLC je lepší. Ale myslím, že po stránce příběhové TLAD, zatímco po stránce postav a jejich uvěřitelnosti a různorodosti určitě TBoGT. TBoGT nabízí i šílenější a zábavnější mise, při kterých se dost nalétáte helikoptérou. A že jsou opravdu šílené dokazuje i mise pro Yusufa, kdy máte ukrást vagón metra, protože se Yusuf chtěl vytáhnout.
Vedlejší mise jsou spíše na okrasu a po chvilce začnou nudit (krom náhodných postav), protože se ve výsledku jedná stále o to samé.
Jelikož se ujmete role Luise Lopeza, který se párkrát mihnul v příběhu GTA 4 i TLAD, dojde k několika prolnutí a dovysvětlení posledních otázek. Že vývojáři mysleli snad na všechno, dokazuje i poslední příběhová sekvence.
V příběhu mi však chybělo víc zvratů, které by jej nakopli přece jenom o úroveň výš, tak jako u TLAD, které by jinak bylo příběhově bylo o dost slabší.
Co se týče hratelnosti a ostatních prvků známých už z původní hry, vše zůstává víceméně při starém, jedná se přeci jen o rozšíření, které zabere okolo 5-6 hodin na dohrání. Přišlo mi, že i bylo obtížností z těchto tří her nejnáročnější. Přesto je to datadisk, který si jednou zahrajete, a možná někdy za čas si ho pustíte ze zvědavosti znovu, ale že by šlo o něco revolučního, se říct nedá.HODNOCENÍ HRY Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Grand-Theft-Auto-IV-The-Ballad-of-Gay-Tony-49559/" title="Hodnocení hry Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Grand+Theft+Auto+IV%3A+The+Ballad+of+Gay+Tony&amp;platforma=pc" alt="Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8591


Hra Warthunder zdarma