Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Gone Home

Gone Home

Vývojáři The Fullbright Company
VydavatelThe Fullbright Company
Distributor v ČRMerge Games
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
ŽánrAdventura
MultiplayerNe
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Datum vydání15. 8. 2013
Prodaných kusůpřes 708 458 na Steam
Doba hraníprůměrně 2,7h (nejčastěji 2h)
Hodnocení hry (10):
77%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 16 PEGI 16 ratingXzone

Popis PC hry Gone Home
Nejstarší dcera rodu Greenbriarů se vrací po letech ze zahraničí. Očekává, že ji přivítají rodiče a sestra. Místo toho nachází pouze opuštěný dům plný tajemství. Kde jsou všichni? A co se tady stalo? To zjistíte sami ve hře Gone Home, hry z pohledu první osoby, která se celá točí kolem průzkumu, tajemství a odhalení. Dům můžete zkoumat, jak se vám jen zlíbí. Otevřete jakoukoliv zásuvku či dveře a zjistěte, co je uvnitř. Poslepujte tajemství z poznámek a indicií vetkaných přímo do domu. Odhalte příběh, který se odehrál za rok v rodině Greenbriarů. Jděte hlouběji. Vraťte se domů. Tato epická osobní hra toho hodně vypovídá o zúčastněných osobách, a právě proto je tak speciální. Okamžiky z mého života, kterých si nejvíc vážím – když jsem zažila svou první lásku, když jsem si uvědomila, že můj bratr byl můj nejlepší přítel, když jsem se stěhovala do San Francisca, když jsem se vdala – se nemohou rovnat záchraně vesmíru před hrozbou v podobě vetřelců, ale epické okamžiky mého života jsou právě takové. Hra Gone Home se točí kolem klidného života, určujících okamžiků – takových, které si zapíšete do deníku, založíte je mezi knihy a najdete o pár let později. Nekonvenční a nenásilná podstata této hry a hratelnost zkušeně a zručně dokazují, že hry mohou být zajímavé a zábavné i bez tlačítka pro útok. Obsah balení: Plakát Samolepka Vývojářský zápisník Soundtrack Audio deníček Hra bez DRM na DVD Klíč na Steam (Přidal: Redakce)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

mattesak - 1.10.2014  (Hodnocení: 85 %)
Bombastická atmosféra, příběh který vtáhne. Jen ten konec mohl být lepší ... i když ... ono to tak vlastně bylo asi správně :-)

necisty - 17.4.2015  (Hodnocení: 90 %)
Nemám rád tento styl adventur, resp. 3D pohled, ale tato mile překvapila. Každou chvíli jsem čekal, kdy na mě zpoza rohu vyskočí nějaká příšera, ale po odehrání první hodiny bylo jasno, že jen tak někoho nepotkám. Proč si hra zaslouží takové hodnocení? Má to poutavý děj a to je u adventurek to nejdůležitější. Samozřejmě to má i moc pěknou grafiku, ale ta zde hraje až druhou roli a tak to má být. Proč naopak nedám plný počet? Podle mě to bylo celkem krátké a možná tam šlo vložit víc zápletek.

Artwork ke hře Gone Home

Obal hry Gone Home

Další obrázky hry Gone Home

Trailer

Další videa hry Gone HomeHODNOCENÍ HRY Gone Home PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Gone-Home-21750/" title="Hodnocení hry Gone Home"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Gone+Home&amp;platforma=pc" alt="Gone Home" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8594


Hra Warthunder zdarma