Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Game Dev Tycoon

Game Dev Tycoon

Vývojáři Greenheart Games
VydavatelGreenheart Games
Distributor v ČRNEUVEDEN
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
ŽánrSimulátory
MultiplayerNe
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Datum vydání10. 12. 2012
Prodaných kusůpřes 1 412 541 na Steam
Doba hraníprůměrně 14,2h (nejčastěji 8,1h)
Popis PC hry Game Dev Tycoon
Hra, která vás nechá vžít se do role herních vývojářů od 80. let až po současnost. Vyvíjíte hry pro různé platformy, vlastní herní enginy, zkoumáte nové technologie, investujete, budujete, vyděláváte/proděláváte,... - zkrátka tycoon. Na začátku hry si založíte svoji postavu a společnost. Příliš peněz na účtu zatím nemáte, takže vám nezbývá nic jiného, než se pustit do vývoje vlastní hry. Během vývoje hry si volíte parametry, podle kterých se hra může (ale také nemusí) stát úspěšná - herní platforma, druh grafiky, zvuku, váš vlastní engine pro lepší technologie a poměry například level designu, AI, vizualizace..., které určují, na co se má váš herní vývojář více zaměřit (také za to dostává zkušenostní body). To vše vás ale stojí nemalé peníze, proto musíte každý krok dobře promýšlet. Když zrovna neděláte na nějaké vlastní hře nebo enginu, můžete dělat různé výzkumy trhu, které vás posunují dál v možnostech vývoje a vy nebudete zaostávat se zisky. Také, po případě že nemáte moc kapitálu, se můžete vrhnout na nějakou zadanou práci, jež musíte stihnout do určeného termínu, jinak platíte penále. Když budete šikovní, určitě se z vás stane velká legenda s velkým počtem fanoušků a místo zaprášené a vlhké garáže budete pracovat v prostorné kanceláři s více zaměstnanci. (Přidal: TradeCZ)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

vitanos22 - 13.3.2014  (Hodnocení: 75 %)
Je to super hra jen po nějaké době vám to bude připadat pořád to samé dokola

Tomm01p - 11.7.2014  (Hodnocení: 80 %)
Dobré

jin.jim - 23.7.2017  (Hodnocení: 80 %)
Oproti novějšímu Mad Games Tycoon je GDT spíše hrou na odreagování a je tedy dobrá pro ty, které moc nebaví všelijaké nastavování a promýšlení každého detailu. Je jednodušší, rychlejší a zábavná, ale právě kvůli zjednodušení se s tím nese po nějaké době stereotypnost. Nicméně jako hra na odreagování a hrubý náčrt vývojářské činnosti slouží velice dobře.
A k tomu ještě bonus v podobě historie vývoje herních zařízení, kdy se skrze vývoj a hry mladší hráči dozví o herních zařízeních (jsou zde mírně přejmenována), o kterých možná neměli ani potuchy. Sladkou tečkou na závěr je oficiální český překlad, který hru zpřístupní ještě většímu okruhu hráčů.

Artwork ke hře Game Dev Tycoon

Artwork ke hře Game Dev Tycoon

Další obrázky hry Game Dev Tycoon

Trailer

Další videa hry Game Dev TycoonHODNOCENÍ HRY Game Dev Tycoon PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Game-Dev-Tycoon-21731/" title="Hodnocení hry Game Dev Tycoon"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Game+Dev+Tycoon&amp;platforma=pc" alt="Game Dev Tycoon" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8593


Hra Warthunder zdarma