Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


GRID

GRID 2019
Vývojáři Codemasters
VydavatelCodemasters
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieGRID
OdkazyOficiální stránky
ŽánrZávodní
MultiplayerSíť
ČeštinaNe
Datum vydání11. 10. 2019
Hodnocení hry (3):
85%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 3 PEGI 3 rating

Popis PC hry GRID
Společnost Codemasters nečekaně oživuje značku GRID a ještě letos vydá nový díl. Ten se bude snažit zaujmout detailním modelem poškození a spoluprací se slavným závodníkem Fernandem Alonsem. (Přidal: Hanyse.k)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Hanyse.k - 28.6.2020  (Hodnocení: 80 %)
V recenzích Grid dostává poměrně nízké hodnocení kvůli kariéry, ale tohle jsou závody a tady jde o to vyhrát a zajet co nejlepší čas. Grid je dobrá hra, grafika je moc pěkná, zvuky motorů perfektní, jízdní model velice podařený a taktéž je zde velice inteligentní AI, který ještě vylepšuje systém Nemesis. Co to je? Závodíte, nabouráte soupeře a on se Vám to potom snaží oplatit, je agresivnější, rychlejší. Super. Obtížnost very hard už není tak jednoduchá a na trati budete muset něco předvést aby jste se dobře umístili. Nechybí ani kvalifikace, aby jste mohli vystartovat z co nejlepší pozice. Co nemůžu opomenout je nastavení ovládání svého gamepadu Logitech F710, bezproblémové, tohle Codemasters prostě umí jak nikdo jiný. Závodní a sportovní hry hraji na gamepadu a nemůžu v dnešní době odpustit nemožnost si gamepad nastavit tak jak potřebuji. Zvuky motorů jsou na výborné úrovni. Používám kameru za autem, v Autosportu chybělo zpětné zrcátko, v Gridu už je. Také je super, že po závodu se můžete podívat na svůj čas a poměřit se s kamarády. Hře bych vytkl, že je v ní málo aut, málo tratí. Taky se mi nelíbí zobrazování technických parametrů vozů v grafickém provedení. V Gridu rovněž nechybí multiplayer, takže závodů si užijete víc než dost. Hra má své chyby, ale jedná se o poměrně kvalitní titul a ten kdo prostě rád závodí a nepotřebuje v závodní hře nějaký stupidní příběh, ten se zabaví. Za mě 80%.

Screen ze hry GRID

Screen ze hry GRID

Screen ze hry GRID

Další obrázky hry GRID

Gameplay

Další videa hry GRIDHODNOCENÍ HRY GRID PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/GRID-51355/" title="Hodnocení hry GRID"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=GRID&amp;platforma=pc" alt="GRID" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8590


Hra Warthunder zdarma