Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


From Dust

From Dust

Vývojáři Ubisoft
VydavatelUbiSoft
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
ŽánrStrategie
MultiplayerNe
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Datum vydání17. 8. 2011
Prodaných kusůpřes 439 676 na Steam
Doba hraníprůměrně 6,5h (nejčastěji 2,6h)
Hodnocení hry (5):
65%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 7 PEGI 7 ratingXzone

Popis PC hry From Dust
Moderní hra na Boha, ve které má hlavní slovo příroda. Ponořte se do exoticky krásného a nebezpečného světa, ve kterém budete ovládat osud primitivního kmene na pozadí neustále se rozvíjejícího světa. Hrajte si s jednou z nejmodernějších přírodních real-time simulací, kde vše co vidíte a se vším s čím pohybujete, se dynamicky vyvíjí a nabízí stále nové a nové možnosti. Objevte širokou škálu prostředí: tropické ostrovy, sopečnou krajinu, pouště a mnoho dalších. Prozkoumejte všech 13 úchvatných území. Ovládněte přírodní síly a pomozte primitivnímu kmenu obnovit ztracené síly svých předků. Chraňte svůj kmen před těmi nejničivějšími útoky přírody. Čelte tsunami, požárům, zemětřesením, sopečným erupcím, prudkým děšťům. Ovládněte síly přírody a upravte si svět podle svých představ. Zadržte lávu, zastavte proudy vody, vyprázdněte jezera, zasaďte nové lesy a zvyšte hory! Soutěžte s časem na dalších 30 mapách ve speciálním režimu Výzev. Každý scénář je tak trochu záhadou, ve které čas hraje důležitou roli. (Přidal: Xzone)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

jin.jim - 30.6.2017  (Hodnocení: 80 %)
Stavěli jste si rádi na pískovišti? Vzpomínky na tyto časy by mohl přinést i From Dust.
Zábavná hra, ve které si zahrajete na Boha, nicméně je nutné vytknout, že se jedná o hodně krátký počin, a že tento Bůh nemá tolik možností, kolik by si asi každý přál.
Hra obsahuje jen pár úrovní, které projdete během pár hodinek, a z nepochopitelných důvodů neobsahuje volnou hru (krom poslední úrovně), kde byste si mohli vytvářet, co byste chtěli, a různě experimentovat.

FD má výbornou fyziku a i na dnešní poměry líbivou grafiku. U fyziky se ještě na chvíli pozastavím. Voda i láva mají svou vlastní fyziku a své vlastní možnosti. Zatímco z lávy můžete stavět kamenné "zdi", vodu můžete použít na šíření zeleně, vytvoření nových cest nebo prosté zchlazení lávy, která stéká přímo k vesnici. Už jenom tyto dva elementy samy o sobě dokáží vytvořit zábavu na delší dobu. Do toho se také přidává možnost přemisťovat písek a pár druhů rostlin. Kam písek umístíte je často velice důležité, zatarasíte-li cestu vodě nebo lávě, tak si ji pravděpodobně najde jinudy. Nebo můžete použít písek k tvoření nových pevnin, vršení kopců nebo zachránění Vaší vesnice před nezdolnými živly.

Na hře toho není moc co rozebírat. Ve svém jádru se nejedná o nijak složitou hru, ale jedná se o hru velice chytlavou a zábavnou. Co zamrzí, je určitě fakt, že nemá více úrovní, nebo alespoň pokračování, které bylo původně plánované. Také by se ocenilo více možností, podpora modifikací, rozlehlejší prostředí a editor map.
Hra je to skvělá, rozhodně doporučuji každému, kdo se zajímá o podobnou tematiku, vyzkoušet. Není ani příliš náročná, jak graficky, tak logicky, takže si ji může vyzkoušet téměř každý.

Artwork ke hře From Dust

Artwork ke hře From Dust

Artwork ke hře From Dust

Další obrázky hry From Dust

Trailer

Další videa hry From DustHODNOCENÍ HRY From Dust PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/From-Dust-15529/" title="Hodnocení hry From Dust"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=From+Dust&amp;platforma=pc" alt="From Dust" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Creaks
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8594


Hra Warthunder zdarma