Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Feudal Alloy

Feudal Alloy

VývojářiLukas Navratil
VydavatelLukas Navratil
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
ŽánrRPG
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Datum vydáníBřezen, 2018
Prodaných kusůpřes 1 240 na Steam
Doba hraníprůměrně 0,2h (nejčastěji 0,3h)
Popis PC hry Feudal Alloy
XZONE EDICE OBSAHUJE - aktivační kód hry na Steam - luxusní krabičku v podobě mini-artbooku (30 stran) - A5 aršík se samolepkami - každá kopie hry ručně podepsána a očíslována autory Prozkoumejte obrovský středověký svět a vylepšujte své bojové schopnosti poražením mnoha mechanických tvorů. Feudal Alloy je česká RPG plošinovka od dvojčlenného týmu Attu Games. Ve hře se ujmete hlavního hrdiny, rybou ovládaného robota Attu a budete prozkoumávat rozsáhlý propojený svět. Hra vychází v rámci Xzone Edice. V této edici si klademe za cíl přinášet hráčům skvělé české hry v luxusním balení, které si hra i hráči zaslouží. Z ROBOTÍHO FARMÁŘE RYTÍŘEM Attu je obyčejný robotí farmář žijící v malé chalupě uprostřed slunečnicových polí. Žil prostým, ale poklidným životem, dokud na jeho vesnici nezaútočila skupina banditů. Ta ukradla zásoby oleje a zapálila jeho domov. Attu naštěstí uchopil svůj starý meč a utekl do lesů. VELKÝ PROPOJENÝ SVĚT Nechte se obklopit obrovským prostředím a prozkoumávejte propojený svět naplněný velkým množstvím nepřátel, bossů a různorodým vybavením. Vyberte si jakou cestou se vydáte a jakému protivníkovi se postavíte. NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT - Rybou ovládaný robot ve středověku! - Akční soubojový systém s meči, granáty, úskoky a speciálními útoky - Spousta různého vybavení, které mění vzhled i vlastnosti hrdiny - Velký propojený svět naplněný velkým množstvím nepřátel a vybavením - Různorodé ručně kreslené prostředí - Hodně, hodně lootu! - Schované předměty ke sbírání - Tajné místnosti - Steam achiev... (Zobrazit celý text)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

jin.jim - 12.6.2019  (Hodnocení: 65 %)
Na jedné straně vydařená hopsačka s pěkným vizuálem a ozvučením, na druhé straně nepříliš zábavné a frustrující souboje, který požitek z hraní do značné míry kazily.

Artwork ke hře Feudal Alloy

Artwork ke hře Feudal Alloy

Artwork ke hře Feudal Alloy

Další obrázky hry Feudal Alloy

Teaser

Další videa hry Feudal AlloyHODNOCENÍ HRY Feudal Alloy PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Feudal-Alloy-46816/" title="Hodnocení hry Feudal Alloy"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Feudal+Alloy&amp;platforma=pc" alt="Feudal Alloy" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8595


Hra Warthunder zdarma