Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


FIFA Soccer 10

FIFA Soccer 10

Vývojáři EA Canada
VydavatelEA Sports
Herní sérieFIFA
OdkazyOficiální stránky
ŽánrSportovní hry
Datum vydáníŘíjen, 2009
Hodnocení hry (18):
60%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 7 PEGI 7 rating

Popis PC hry FIFA Soccer 10
Nová FIFA 10 je po úspěchu své loňské předchůdkyně velmi očekávaným ročníkem a do svého vínku má dostat, dle slibu vývojářů až neuvěřitelné množství nových prvků, zlepšení, optimalizací a zbrusu nové grafiky. Je jen na vývojářích, zda konečně dostojí svým slibům a pokusí se svými činy převedenými na hru, sesadit konkurenční PES z trůnu fotbalových her. To vše a mnohem víc se dozvíme už 2.10, na kdy jenaplánována celosvětová premiéra. (Přidal: Dawid199)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Dawid199 - 6.10.2009  (Hodnocení: 60 %)
Od PC verze FIFy je lepší toho v posledních pár letech moc nečekat, jelikož už dlouho vývojáři z EA s ničím převratným nepřišli a letos tomu bohužel není jinak. Grafika se téměř nezměnila a to samé můžeme říct i o hratelnosti. Přibyla snad jedna nová animace při střídání, to je asi tak (bohužel) vše... Kluci z EA se holt soustředí na konzolové verze...

Jeržik - 29.9.2009  (Hodnocení: 40 %)
Ou, já naivní bastard! Vážně jsem čekal, že po všech tě řečičkách šéfa EA Sports(http://www.youtube.com/watch?v=ohSC5rgQKOY&feature=player_embedded), marketingových videích, luxusních předváděčkách a zlatému pozlátku, udělají tvůrci alespoň jednu věc od minula jinak a hlavně dobře?? Asi ne, jen jsem v to nejspíš nitěrně doufal, protože mi už bylo za samotné vývojáře uvnitř trapně, jak vždy slubují hory zlaté doly a realita je přitom horší než nucené práce v Jáchymově. Popojedem. Grafika je přímo otřesná! Ty oficiální obrázky jsou z úplně jiné hry(pravděpodobně nextgen konzole), protože tzv. nextgen grafika se zase PC vyhla obloukem dlouhým jak objížďka v Čechách. Počet animací je prachmizerný, byť nové se tu od minule přece jen objevily. Klubů je přehršel ale nějak jsem si nevšiml té Španělské, nejspíš jim už dala košem. Jedem dál. Fyzika hráčů, míče, kolize, to vše je přinejlepším průměrné a vůbec a ani v nejmenším to nevypadá slibovaně realisticky. Režim Be a Pro, který mě tu zajímal nejvíce je pro mě nejhorší možné zklamání. Většina standartních funkcí(chápejte ty, co nabízí PES) úplně chybí a třeba modelování postavy je snad z nějaké hry z přelomu milénia. Tragédie. Fajn je tu jenom multiplayer, který si jistě oblíbí hodně fandů. Jinak všichni se zdravým rozumem ruce pryč, bežte ven dokud je hezky a zahrajte si fotbálek sami, a pokud ho neumíte nebojte, horší než tady to nebude. P.S. Další potvrzení toho, že lidé z amerického kontinentu vůbec nepochopili smysl Socceru. Stále si ho totiž představují jen jako nakopávání míče, za kterým se pachtí 22 borců. Děs.

Mbeast - 15.12.2009  (Hodnocení: 30 %)
Děs a bída. Jak to loni vypadalo na záblesk lepších časů pro sérii FIFA, tak letos jakýkoliv záblesk zaniká v šedi. Nedá se nic dělat, ale FIFA asi s definitivní platností přesídlila na konzole.

kopiha - 24.7.2010  (Hodnocení: 20 %)
pravda hrůůůza

Ranger - 12.11.2011  (Hodnocení: 95 %)
Dobré zpracování, skvělá grafika... Nemám co dodat

nikar - 8.4.2016  (Hodnocení: 70 %)
Hra na pohodu :)

Screen ze hry FIFA Soccer 10

Screen ze hry FIFA Soccer 10

Screen ze hry FIFA Soccer 10

Další obrázky hry FIFA Soccer 10

(Review) ign

Další videa hry FIFA Soccer 10HODNOCENÍ HRY FIFA Soccer 10 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/FIFA-Soccer-10-14704/" title="Hodnocení hry FIFA Soccer 10"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=FIFA+Soccer+10&amp;platforma=pc" alt="FIFA Soccer 10" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8594


Hra Warthunder zdarma