Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


FIFA 14

Vývojáři EA Canada
VydavatelElectronic Arts
Distributor v ČRElectronic Arts
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieFIFA
ŽánrSportovní hry
MultiplayerSíť
ČeštinaCZ Oficiální dabing v češtině
Datum vydání24. 9. 2013
Hodnocení hry (11):
73%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 3 PEGI 3 ratingXzone

Popis PC hry FIFA 14
Další díl fotbalové hitovky FIFA od EA Sports. Včetně aktualizované soupisky, přidání několika týmů, dresů, stadionů, je fotbal opět více reálnější. Tentokrát si vývojáři dali práci s vedením míčů a tak propasírovat balon nebo vystřelit je těžší než kdy jindy. (Přidal: Flack007)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Flack007 - 29.12.2013  (Hodnocení: 80 %)
Hra se podle mě vyvedla, graficky je téměř na stejné úrovni jako díl předchozí, ale přesto přichází s několika novinkama. Líbilo se mi rozložení menu, kde jsme byli skoro zbaveni zbytečných rozklikávání v rolovacích částech menu. Hra přinesla opět několik záporů, ale i kladů. Hra jako taková je velmi kvalitní, ale přesto někde hapruje. Například to, že bylo vyškrtnuto mnoho týmů, které jsme mohli zahlídnout v minulých ročnících. Není to ani tak chyba hry samotné, ale spíš každé fotbalové asociace v těch státech. Opět se nesetkáváme s českou ligou, ale jen s reprezentací. Nejvíc mě však mrzí vyškrtnutí několika mých oblíbených lig, ale i fakt, že prostě ve hře je čím dál méně týmů celkově. Nebaví mě neustále hrát za Německo, Španělsko a Anglii, na které se FIFA pořád zaměřuje nejvíc. Vadí mi taky ochuzení tréninku a přidání arkádových miniher. Na tomto místě bych si uměla představit více reálnosti, ať už se spoluhráči nebo jen mezi kuželama na tréninkovém hřišti. Taky jsem si všimla zvýšenýho počtu vlastních gólů a červených karet. Brankáři mají nějakou divnou tendenci balon vyrážet nad hlavu a pak jej už nechytat, v tu chvíli samozřejmě buď zapluje mimo bránu a nebo přímo do ní. Taky se dost často odrážejí balony od jejich zad a nohou a tím samozřejmě ho opět nasměřují do sítě. Přijde mi, že tvůrci přidali taky nějaký faktor na rozhodčí, kteří pouštějí nějak moc offsidů, ale taky dávají červené karty na místech, kde by stačila jen žlutá. Někdy bych řekla, že jsou moc laxní, ale někdy zase až příliš přísní. Nějak nic mezi tím.

Kladem hodnotím, to že hráči jsou si ještě více podobní. Taky to, že jsme více nucení k taktickému fotbalu. Už se málokdy povede na nejtěžší úroveň obejít několik hráčů a ještě v klidu zakončit. Líbí se mi situace u rohových praporků nebo na krajích hřiště, kdy to skoro kopíruje reálný fotbal. To jak těžké je přesně nacentrovat balon, vést jej vůbec a nenechat si jej ukopnout do outu. Líbí se mi taky sbírání zkušeností ve vaší kariéře. Už nemáte možnost si sami určit, kam vaše body zkušeností nasměřujete, ale sami se vám budou zkušenosti odemykat. Ať už odehranými zápasy, nebo zápasy na sněhu, dešti, góly, přihrávkami, souboji a jinými fotbalovými aktivitami. Také podle výkonů se bude vaše kariéra ubírat. Ze začátku budete posláni na hostování do nějakého jiného klubu, což mi přijde jako taky supr věc. Rozhodně tento díl neudělá díru do světa, ale mě bavil a řadím ho asi k nejlepším fotbalům, co od EA vyšel.

Tomm01p - 11.7.2014  (Hodnocení: 80 %)
Dobrá hra ale na PC verzi se stává to že jenom ťuknete do protihráče a máte červenou = 80%

UnCool - 27.9.2014  (Hodnocení: 60 %)
zase fotbal na stejné kopyto, naposledy jsem hrál 08, ale jediná změna je grafika a jinak poskládané menu, proč nedám 50% je jen to, že je trochu vylepšen mód kariéry. Tato hra mě bavila tak 5 hodin.

Screen ze hry FIFA 14

Screen ze hry FIFA 14

Screen ze hry FIFA 14

Další obrázky hry FIFA 14HODNOCENÍ HRY FIFA 14 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/FIFA-14-15945/" title="Hodnocení hry FIFA 14"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=FIFA+14&amp;platforma=pc" alt="FIFA 14" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Line of Sight
Line of Sight
Divinity: Original Sin II
Divinity: Original Sin II
Divinity: Original Sin II

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

20 %

Ano, Xbox Series X

13 %

Ano, Nintendo Switch

9 %

Ne, vystačím si s PC

37 %

Ne, hraji na mobilu

21 %

Celkem hlasů: 913


Hra Warthunder zdarma