Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2

ETS 2
Vývojáři SCS Software
VydavatelSCS Software
Distributor v ČRComgad
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieEuro Truck Simulator
OdkazyOficiální stránky
ŽánrSimulátory
MultiplayerNe
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
EnginePrism3D
Datum vydání19. 10. 2012
Prodaných kusůpřes 5 100 570 na Steam
Doba hraníprůměrně 78,7h (nejčastěji 21,4h)
Hodnocení hry (25):
82%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 3 PEGI 3 ratingXzone

Popis PC hry Euro Truck Simulator 2
Evropou od severu k jihu a od východu na západ. Kdekoliv bude potřeba po Evropě dopravit zboží, nebude to pro Vás žádný problém, podle své libosti si zvolíte z velké nabídky kamionů, přívěsů, zboží a vyrazíte. K dispozici při tom budete mít na 60 evropských měst na ježdění, novinek je při tom dostatek a netýkají se jen rozlohy a grafického zpracování. (Přidal: TradeCZ)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Metalcore - 23.12.2012  (Hodnocení: 50 %)
Nechápu, zas tak zásadní změna od 1 to není. Tyhle hry stejně do mých oblíbených nikdy nezapadnou, ale to je nejspíš moje vina. 50% za docela pěkný simulátor, ale je to jen něco trochu jiného než 1. ;)

Flack007 - 21.12.2013  (Hodnocení: 80 %)
Když se ve hře moc neprdláte a berete ji takovou jaká je, tak je fajn. Ale jakmile budete přemýšlet nad ostatníma podobnýma hrama, uděláte zle. Ve svě podstatě Euro Truck Simulator se od starých her zvedl akorát graficky. Prostředí je téměř stejné, jste nuceni jezdit po dálnicích, rychlostních silnicích a sem tam nějaké té okresce. Chování aut kolem vás vůbec nezávisí na vašem jednání a to je velká chyba. Ostatní řidiči nereagují na troubení nebo blikání. Například zdravení kamioňáků, kdy si mávají, problikávají nebo troubějí na sebe také chybí. Chybí nějaké rozumné rádio, krom toho, že si můžete vložit tedy svou hudbu. Chybí mi například zprávy o počasí či dopravní situaci, která byla v 18 Wheels of Steel. Chybí mi taky více ulic a budov v každém městě, ale taky mi chybí led, sníh nebo prudký vítr například na mostech. Sice chování kamionu je skoro srovnatelné s reálností, přesto několik chybiček ze hry prostě neudělá nejlepší simulátor všech dob. Líbí se mi rozložení a tvorba firmy s následným vylepšováním sebe sama a i firmy. Celkem by mi vyhovovalo, abych svým řidičům mohla nadiktovat kam budou jezdit, abych například nemusela ty dlouhé tratě jezdit já. Bohužel, každý si dělá to své a například to, když potkáte svého podřízeného někde na dálnici (poznáte to podle kabiny jeho auta), tak by bylo fajn, aby jste dostali nějaké echo přes rádio "rád tě vidim," atd. Jako taková hra je kvalitně udělaná a pokud nehledíte moc na okolí či chování řidičů a jde vám jen o to dovést náklad z bodu A do bodu B, tak to je hra pro vás. Bohužel kvalitního simulátoru, aby byl se vším všudy, se asi nedočkáme.

Hanyse.k - 1.5.2014  (Hodnocení: 75 %)
Víceméně souhlasím s komentářem od Flack007. Hra jako taková není špatná, co ovšem chybí je rozmanitější počasí, například sníh, led, mlha, silný vítr apod.. Dále mi chybí dopravní nehody, jezdíte po dálnicích a rychlostních komunikacích a nenarazíte na žádnou dopravní nehodu, která by vám mohla třeba zkomplikovat splnění časového limitu k doručení nákladu, taktéž náhodné poruchy tahače, propíchnutá nebo prasklá pneumatika. Vadí mi, že řidiči nijak nereagují na mé troubení, ať už jakkoliv nepředvídavě. Na druhou stranu se mi líbí rozvíjení vlastní firmy, nakupování tahačů, najímání řidičů, ale taktéž to mohlo být trochu více "propracované", například plánovat svým řidičům kam pojedou pro zakázku, po vyložení nákladu, jakou zase naberou a kam pojedou atd.. Takhle jen koupíte tahač, najmete řidiče a už se o nic nestaráte, maximálně nastavíte na co se má zaměřit, jestli na náklad s vysokou hodnotou, případně na šetření PHM apod.. Také mohly být rozlehlejší města, více cest, nejen dálnice a pár okresek. S tím by mohlo pak souviset vlastní plánovaní trasy k místu doručení zakázky. Nechci tuhle hru jen kritizovat, protože to není špatná hra, jen by ji chtělo "doladit". Ale co mě na této hře nejvíce štvalo, když jedete po dálnicích v Anglii, nikde žádné opravy silnice, žádné město nebo most, případně nějaká překážka a najednou máte dopravní značku s maximální rychlostí 50 nebo 60, no děs. 75%

kometakjirka - 17.8.2015  (Hodnocení: 85 %)
Velmi dobře zpracovaný titul Euro Truck. Velmi dobře zpracované kamiony a značky. Možná by to chtělo více vylepšit vozidla, které doplňují silnice a trochu vylepšit hloupé křižovatky, které nikam nevedou, jinak dobrý titul.

Serif1993 - 19.7.2017  (Hodnocení: 90 %)
Kdo nehrál, nepochopí. Krása téhle hry je alespoň pro mě v tom, že si zapnu hudbu a jen tak si jezdím po Evropě.

Screen ze hry Euro Truck Simulator 2

Screen ze hry Euro Truck Simulator 2

Screen ze hry Euro Truck Simulator 2

Další obrázky hry Euro Truck Simulator 2

Trailer

Další videa hry Euro Truck Simulator 2HODNOCENÍ HRY Euro Truck Simulator 2 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Euro-Truck-Simulator-2-15707/" title="Hodnocení hry Euro Truck Simulator 2"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Euro+Truck+Simulator+2&amp;platforma=pc" alt="Euro Truck Simulator 2" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8593


Hra Warthunder zdarma