Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Elasto Mania

Elasto Mania

Vývojáři Moposite Crew
VydavatelIndependent
Typ hrySamostatná hra
LicenceFreeware (hra zdarma) - stáhnout
OdkazyOficiální stránky
ŽánrZávodní
MultiplayerSíť
Datum vydání2000
Popis PC hry Elasto Mania
Elasto Mania je hra, která simuluje jízdu na terénní motorce v reálném fyzickém modelu. Úkolem je tedy řídit motorku a dokončit všechna kola. Do dalšího levelu se dostanete pouze pokud se vám podaří ten předchozí dokončit. Celkem máte možnost vynechat pouze 3 kola, vždy ale máte možnost se k nim vrátit. Vybrat si můžete z jakéhokoliv kola, které jste již dokončili a tam se pokusit o překonání časového rekordu. Pro každý level je zaznámenáváno 10 nejlepších časů se jménem hráče. Kola jsou stále obtížnější, takže projet bez újmy na zdraví všechna není tak úplně jednoduché. Motorku ovládáte následujícími klávesami (vše lze samozřejmě nastavit v menu): šipka NAHORU: akcelerace (udá konstantí sílu na poháněné zadní kolo) šipka DOLU: brzdí na obě kola sipka NAPRAVO: otáčí motorkou ve směru hodinových ručiček šipka NALEVO: otáčí motorkou proti směru hodinových ručiček MEZERNÍK: otáčí motorku tak, že můžete jet opačným směrem V průběhu Vašeho snažení se potkáte s několika objekty, které se objeví na obrazovce. Těchto předmětů se můžete dotknout buď helmou, nebo jedním z kol. Rozeznávají se tři druhy předmětů: - jídlo - zde platí, že se musíte dotknout všech těchto objektů v levelu před jeho dokončením. Pokud se těchto předmětů dotknete, zmizí. - zabijacké předměty - pokud se jich dotknete, zemřete a je konec kola. - ukončovací objekty - dotykem s těmito předměty ukončíte level - pokud ovšem máte snědeno všechno jídlo :) Těmito objekty je obvykle květina. Pokud vám budou překážet informativní okna (mapa... (Zobrazit celý text)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

gameover - 15.12.2009  (Hodnocení: 80 %)
Sice jsem plnou verzi nikdy neměl, ale trial verze je v podstatě polovina hry. Opravdu skvěle vymyšlená hra s motorkářem, kde nezáleží na grafice a proto se dá hrát i dnes.

Italiano - 27.7.2009  (Hodnocení: 100 %)
Naprosto bezkonkurenční motocyklová hra, která sice po čase omrzí, ale v žádném případě neurazí..Hodně velkým plusem je i editor.

barydave - 9.5.2009  (Hodnocení: 90 %)
Klasika, sbírat jablíčka je prostě zážitek. Na tuhle hru nikdy nezapomenu.

Screen Elasto Mania

Další obrázky hry Elasto Mania

Launch Trailer

Další videa hry Elasto ManiaHODNOCENÍ HRY Elasto Mania PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Elasto-Mania-4762/" title="Hodnocení hry Elasto Mania"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Elasto+Mania&amp;platforma=pc" alt="Elasto Mania" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

20 %

Ano, Xbox Series X

14 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

33 %

Ne, hraji na mobilu

25 %

Celkem hlasů: 2051


Hra Warthunder zdarma