Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Dungeons 3

Dungeons 3

VývojářiRealmforge Studios GmbH
VydavatelKalypso Media
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
ŽánrSimulátory
MultiplayerSíť (COOP mód)
Datum vydání13. 10. 2017
Prodaných kusůpřes 100 622 na Steam
Doba hraníprůměrně 16,6h (nejčastěji 9,5h)
Hodnocení hry (1):
85%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 12 PEGI 12 ratingXzone

Popis PC hry Dungeons 3
Ve třetím díle Dungeons se Pánu jeskyně úspěšně podařilo sjednotit síly zla a vybudoval kořeny své temné říše. A toho přivedlo k dalšímu kroku jeho ďábelského plánu: k rozmachu! Dungeons 3 budou větší, hezčí a v každém ohledu vylepšení oproti oblíbeným předchůdcům. ZBAVTE SE DOBRÁKU Díky tomu, že zlákal temnou elfí princeznu Thalyu, aby se stala jeho vrchní poručnicí, objevil Pán jeskyně způsob, jak řídit dobyvačné tažení ze svého podzemního doupěte. Thalya se za podpory sjednocených sil zla postaví do přední linie a hráči budou muset použít každý trik v rukávu, aby ty dobromily z povrchu přemohli jednou provždy! VŠECHNO PĚKNÉ MUSÍ JEDNOU SKONČIT I tentokrát popustíte uzdu své temné stránky a vytvoříte jedinečný podzemní dungeon s širokou škálou místností, pastí a budov. Dejte dohromady tu nejděsivější armádu, jakou svět kdy spatřil, z odporných kreatur, jako jsou orkové, sukuby, zombie a spousta dalšího. Až shromáždíte svá vojska, vynořte se z temnoty a doveďte svou armádu na světlo světa na povrchu, kde budete ničit zemi a likvidovat cokoliv byť jen vzdáleně hrdinského, roztomilého či jednorožčího. NÁHODNĚ GENEROVANÉ ÚROVNĚ Poprvé v historii série Dungeons si budete moct užívat náhodně generované úrovně, takže žádné dvě hry nebudou stejné – nekonečná zábava pro všechny zlé dobyvatele! Dungeons 3 je dosud ten největší, nejlepší a nejzlejší simulátor dungeonů a navíc obsahuje kompletně předělaný strategický režim v reálném čase ve světě na povrchu. (Přidal: Xzone)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

necisty - 1.3.2020  (Hodnocení: 85 %)
Tady to skoro dotáhli k dokonalosti. Nevím jestli to bylo mým zastaralým železem, ale dost se to hryzalo a i po snížení detailů na minimum byl pohyb hry dost zpomalený a vážně mi nepřišlo, že by to měla být tak náročná hra. Mimo to byla hratelnost posunuta mnohem dál než v předešlých dílech. Proč ale nešla mapa posouvat kurzorem myši a musela se používat klávesnice? Proč bylo ve hře spousta bugů, např. když házím oběti do obětní jámy, tak zaboha nešlo trefit více jak 2 hrdiny z 5ti? Je to dost otravné v misi, kde jich musíte do jámy naházet 270. Takových by se našlo více a nerozumím takovým zbytečným detailům. Jedná se ale o zatím nejvěrnější a mnohem promakanější kopii Dungeon Keeperu. Grafika, spousta příšerek, místností ... prostě radost hrát. Hlavní záporačka mohla mít větší možnost vývoje, ale i tak bavila. U úkolů omezené časem nechápu jak mohli někteří stíhat, za mě nesplnitelné. Strávil jsem u toho hromadu hodin. Co jako dělal ten zlatý krumpáč?

Artwork ke hře Dungeons 3

Další obrázky hry Dungeons 3

Announcement Teaser EU

Další videa hry Dungeons 3HODNOCENÍ HRY Dungeons 3 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Dungeons-3-46961/" title="Hodnocení hry Dungeons 3"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Dungeons+3&amp;platforma=pc" alt="Dungeons 3" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8594


Hra Warthunder zdarma