Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Divinity II: Ego Draconis

Divinity II: Ego Draconis

Divinity 2: Ego Draconis
Vývojáři Larian Studios
VydavatelDTP Entertainment
Distributor v ČRCenega
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieDivinity
OdkazyOficiální stránky
ŽánrRPG
MultiplayerNe
ČeštinaCZ Neoficiální překlad do češtiny
EngineGamebryo
Datum vydání20. 11. 2009
Hodnocení hry (8):
70%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 12 PEGI 12 ratingXzone

Popis PC hry Divinity II: Ego Draconis
Ve hře Divinity II: Ego Draconis se hráč znovu ocitá v Rivellonu, v nekonečném světě plném bázně a magie, otřeseném a vyděšeném ukrutnými válkami minulých věků. Nikdo nemá zdání, proč tolik lidí muselo položit své životy. Teď se ale zdá, že je po všem, ovšem mír byl jen klamným zdáním, neboť démon se vrátil a s ním i děs a hrůza, které šíří kolem sebe. Hráč začíná jako zabiják draků, lovec, který cestuje krajinou a snaží se zbavit svoji zemi draků. S rozvojem příběhu hry Divinity II: Ego Draconis hráč odhaluje nové schopnosti a možnosti, které se před ním rozprostírají, když se postupně stává pánem draků. Schopnosti hráčovy postavy se navíc rozvíjejí plynule v průběhu hry, kdy se specializuje v určitých oblastech činnosti. Čím hlouběji hráč proniká do herního světa Divinity II: Ego Draconis, tím poutavější zážitek ho v něm čeká. (Přidal: Xzone)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

daveva - 11.6.2010  (Hodnocení: 70 %)
Kvalitní RPG, které určitě zabaví. Sice se na to nedělaly reklamy jako na Dragon Age, ale i tak se jedná o povedenou hru. Narazil jsem na některé bugy, vážné či ty nepodstatné, ale bug je prostě bug a otravuje :). Opravdu mě bavilo hrát za draka. Ano, v této hře se můžete převtělovat do draka a i když to není žádná sláva, já si to opravdu užíval :).

Hanyse.k - 5.1.2014  (Hodnocení: 80 %)
Tuto hru jsem začal hrát na začátku prosince 2013, hra se mi z počátku moc nepozdávala, moc mě nezaujala, ale nevzdal jsem to a dobře jsem udělal. Z počátku jsem měl problémy v soubojích, soupeři byl těžcí, z bojů jsem musel utíkat a pokud byla větší skupinka protivníku musel jsem se snažit je nějak "oddělit". Později jsem se v bojích zlepšil a zdokonaloval jsem i svou postavu, ale i přesto souboje nebyli úplně jednoduché, většina soubojů byla taková malá výzva. Questy se mi v této hře líbili, byli celkem rozmanité. Grafika byla celkem pěkná, není samozřejmě jako dnešní hry ale nesmím zapomenout, že hra je z roku 2009. Ve hře se najdou i nějaké bugy a taky jsem nemohl kvůli bugu dokončit jeden quest, což mě zamrzelo. Každopádně to není vůbec špatná hra, bavil jsem se u ní. Hře dávám poměrně vysoké hodnocení a to 80%.

Screen ze hry Divinity II: Ego Draconis

Screen ze hry Divinity II: Ego Draconis

Screen ze hry Divinity II: Ego Draconis

Další obrázky hry Divinity II: Ego Draconis

Trailer

Další videa hry Divinity II: Ego DraconisHODNOCENÍ HRY Divinity II: Ego Draconis PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Divinity-II-Ego-Draconis-15047/" title="Hodnocení hry Divinity II: Ego Draconis"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Divinity+II%3A+Ego+Draconis&amp;platforma=pc" alt="Divinity II: Ego Draconis" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

21 %

Ano, Xbox Series X

13 %

Ano, Nintendo Switch

9 %

Ne, vystačím si s PC

35 %

Ne, hraji na mobilu

22 %

Celkem hlasů: 1362


Hra Warthunder zdarma