Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Dead by Daylight

Dead by Daylight

VývojářiBehaviour Digital
VydavatelStarbreeze Publishing AB
Distributor v ČRNEUVEDEN
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrAkční
MultiplayerSíť (COOP mód)
ČeštinaNe
EngineUnreal Engine 4
Datum vydání14. 7. 2016
Prodaných kusůpřes 498 755 na Steam
Doba hraníprůměrně 26,3h (nejčastěji 33,3h)
Hodnocení hry (3):
70%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička




PEGI 18 PEGI 18 rating



Xzone

Popis PC hry Dead by Daylight
V Dead by Daylight se ocitáte ve hře na kočku a myš. V roli přeživších nikdy nebudete vědět, co proti vám stojí a každý zabiják bude unikátní. Jednou můžete být v relativním bezpečí uvnitř domu, jindy naopak - někteří zabijáci mohou procházet zdmi. Vývojáři si zakládají na tom, že tady nebudete nikdy v bezpečí. Zabiják se od přeživších liší nejen vzhledem, ale i stylem hraní. Je silnější, rychlejší a má své speciální schopnosti. V roli vraha nahlížíte na hru z pohledu vlastních očí, zatímco přeživší vidí svět z pohledu třetí osoby. Tím pádem má přeživší o situaci kolem sebe větší přehled a díky kameře umístěné vzadu za postavou může například nakukovat za rohy, což zabiják nemůže. V roli přeživších používáte výbavu, kterou máte po ruce, a v případě nouze lze improvizovat, sáhnout po předmětech v prostředí a třeba se tak dostat z rajónu zabijáka pryč. Míra spolupráce s ostatními parťáky záleží jen na vás. Klidně můžete být kamarádi a pomáhat si, ale ve výsledku je to hra o přežití. Pokud tedy zahodíte poslední zbytky lidskosti a zábran, můžete kolegu podrazit, obětovat ho a dočasně si zachránit svůj krk. Dead by Daylight se chlubí procedurálně generovaným prostředím a tak nejste omezeni pouze na několik předpřipravených multiplayerových úrovní. Chybět nemá ani systém progrese, odemykání si věcí, kompetitivní žebříčky a všechny podobné nezbytnosti multiplayerových akcí. (Přidal: jin.jim)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

jin.jim - 29.5.2018  (Hodnocení: 70 %)
Jako odreagování docela fajn, zvláště hra za některého z ikonických zabijáků, ale po čase zjistíte, že se opakuje nejen hratelnost, které na dynamičnosti přidává snad jen to, že je hra pro více hráčů a tedy nepředvídatelná, ale i neustále se opakující mapy, málo vybratelných postav, minimum způsobů, jak přeživší ranit (zemřou až po nějaké době pověšení na hák), nebo naopak, jak uprchnout z mapy a celkově hodně málo obsahu. Navíc, pokud hrajete s někým cizím, snižuje se šance vzájemné kooperace, která je pro přeživší mnohdy nutná. Naopak zabijáci by ještě potřebovali poladit, jejich schopnosti více rozlišit a možná je i trochu posílit.
Na co si naopak nemůžu stěžovat, tak je výběr oponentů, kteří byli takřka vždy přiměření úrovni mé postavy, a se kterými bylo většinou zábavné hrát. Dále atmosféra jednotlivých map, která je hodně povedená, zvuková stránka a i ta grafická je dostačující. Hra se obešla bez jakéhokoli bugu a ani jednou se nestalo, že by došlo k propadu FPS.





Screen ze hry Dead by Daylight

Screen ze hry Dead by Daylight

Screen ze hry Dead by Daylight

Další obrázky hry Dead by Daylight





Dead by Daylight: Launch Trailer

Další videa hry Dead by Daylight



HODNOCENÍ HRY Dead by Daylight PRO VÁŠ WEB


CDH.cz




<a href="https://www.cdh.cz/pc/Dead-by-Daylight-48537/" title="Hodnocení hry Dead by Daylight"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Dead+by+Daylight&amp;platforma=pc" alt="Dead by Daylight" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

20 %

Ano, Xbox Series X

14 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

33 %

Ne, hraji na mobilu

25 %

Celkem hlasů: 2047


Hra Warthunder zdarma