Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Crackdown 3

Crackdown 3

Vývojáři Sumo Digital
VydavatelMicrosoft Studios
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieCrackdown
OdkazyOficiální stránky
ŽánrAkční, adventura
MultiplayerSíť
ČeštinaNe
EngineUnreal Engine 4
Datum vydání15. 2. 2019
Hodnocení hry (1):
70%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 rating

Popis PC hry Crackdown 3
Je načase pořádně za to vzít a zastavit zločin jako agent se superschopnostmi v dynamickém uzavřeném prostoru hry Crackdown 3 plném chaosu a destrukce. Prozkoumejte futuristické město ze všech stran, prohánějte se ulicemi v dynamicky proměnlivém vozidle a pomocí svých rozsáhlých schopností zastavte nelítostnou říši zločinců. (Přidal: jin.jim)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

jin.jim - 12.6.2019  (Hodnocení: 70 %)
Při prvním představení Crackdown 3 nevypadal vůbec špatně, sliby zněly hodně zajímavě a při jejich naplnění by se určitě jednalo o výbornou hru, ale postupem času bylo stále více viditelné, že to tak horké s těmi sliby nebude.

Už při zapnutí se pravděpodobně zděsíte nad grafickou stránkou, která je na dnešní poměry dosti podprůměrná, nicméně co se týče samotného města, to na tom zas tak špatně není, hýří barvami a rozmanitými lokacemi, skrze které se dá pohybovat pěšo-letmo či vozidlem. Design města a celkově lokací se tak povedl docela dobře, byť s postavami a jinými modely už to tak slavné není.

Zvukovou stránku hodnotím spíše jako silně průměrnou, žádná ze skladeb, zvuků či dabingu se mi v paměti nedochovala.

Hratelnostně je Crackdown 3 něčím, v čem dochází k největším rozporům. Pro někoho čirá zábava, pro někoho nudný stereotyp. Ve skutečnosti je to od obojího kousek. Pro mne osobně však převládala kvůli krátké herní době možnost první a od začátku až do konce jsem se u hry bavil, protože přestřelky byly zábavné, příjemně hektické, byť místy kvůli přesycenosti barev nepřehledné, a postupné obsazování různých pozic, abyste srazili toho či onoho bosse na kolena a pak porazili, byly veskrze zábavné. Ale to opravdu jen díky kratší délce hry, kde by možná jen 2 hodinky navíc už mohly znamenat nechutný stereotyp.
Co je takové zvláštní, tak rozhodně rozhodnutí vývojářů připravit úvodní misi a pak sestavit hru z takové jedné velké mise spočívající v postupném dobývání jednotlivých bodů, abyste sesadili bosse a nakonec porazili hlavního bosse, aniž by bylo něco blíže vysvětleno. I když to třeba není potřeba, bylo by možná rozumnější pár takových misí připravit.

Po stránce příběhové Crackdown 3 bolestivě selhává, příběh, postavy, všechno je zde jen do počtu a na hře to je silně znát, počínaje nelogickým chováním, pokračuje občasnými zbytečnými cutscénami a konče veskrze trapnými dialogy. Postavy vám zde prostě a jednoduše budou zcela fuk.

Po stránce technické musím vývojáře pochválit, protože po celou dobu hra běžela, jak má, jen v minimu okamžicích se vyskytl mírný propad FPS, který ale hned narostl. Bugy a glitche jsem neobjevil žádné a vše tedy běželo plynule.


SHRNUTÍ:
Ke Crackdown 3 jsem přistupoval jako ke hře, která umožní oddechnutí si a čirou zábavu z holého střílení, a to Crackdown 3 plní vskutku dobře. Sice není ve svém žánru třeba tím nejlepším, ale na tu krátkou dobu, kterou trvá, dokáže příjemně zabavit a možná si ji v budoucnu zopakuji. Pokud ale někdo hledá v této hře něco výraznějšího, nebo třeba jen trochu kvalitnější příběh, postavy či snad destrukci, která byla tak slibovaná při oznámení, bude zklamaný a hru hodně rychle odporoučí pryč.HODNOCENÍ HRY Crackdown 3 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Crackdown-3-51361/" title="Hodnocení hry Crackdown 3"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Crackdown+3&amp;platforma=pc" alt="Crackdown 3" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8535


Hra Warthunder zdarma