Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her

Česká databáze her Call of Duty: Modern Warfare Remastered (PC hra)


Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Call of Duty 4: Modern Warfare remastered
Vývojáři Raven Software
VydavatelActivision
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieCall of Duty
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStřílečky
MultiplayerSíť
ČeštinaNe
Datum vydání4. 11. 2016
Hodnocení hry (2):
90%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička




PEGI 18 PEGI 18 rating

Popis PC hry Call of Duty: Modern Warfare Remastered
Nový akční thriller od Infinity Ward, uznávaného autorského týmu tvůrců série her Call of Duty, přináší tu nejintenzivnější akční zkušenost a nejlepší filmové zpracování, jaké jste kdy viděli. Hra Call of Duty 4: Modern Warfare vybaví hráče arzenálem těch nejmodernějších a nejsilnějších soudobých zbraní a přivede jej na ta nejzrádnější žhavá pomezí naší planety, do boje proti skupině ničemných nepřátel, kteří představují celosvětovou hrozbu. Jako američtí mariňáci nebo britští vojáci S.A.S. se hráči musí probojovat spletitým příběhem plným nečekaných zvratů a používají nejmodernější technologii, obrovskou palebnou sílu i koordinované pozemní a letecké útoky na bitevním poli, kde jsou rychlost, přesnost a vzájemná komunikace nezbytným klíčem k vítězství. Tato epická hra prohlubuje také zážitek ze hry více hráčů a poskytuje svým internetovým fanouškům zbrusu nové společenství ve hře pro houževnaté a vytrvalé nadšence, kterou si navíc můžete nastavit dle vlastních požadavků. Tohle a mnoho nového přináší remasterovaná verze COD:MW, zmiňme např. lepší grafiku a efekty, nové zvuky, poupravené prostředí a zcela nový zážitek, který zkombinuje to nejlepší z původního COD:MW s dnešními grafickými a zvukovými možnostmi. (Přidal: jin.jim)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

jin.jim - 11.5.2020  (Hodnocení: 90 %)
Výborně zpracovaný remaster druhého nejlepšího dílu této série (po COD2), který se povedl po všech stránkách. Krásné zlepšení grafiky, mírné úpravy lokací a postav, zlepšený interface, neustále chytlavá hratelnost, výborné mise a příjemně odsýpající příběh, bonusy za sbírání notebooků a zachování atmosféry původního MW. Jedinou výtku bych směřoval, byť to může být pouze můj problém, k někdy až příliš dlouhým loadingům trvajícím i minutu a více.





Video z hraní

Další videa hry Call of Duty: Modern Warfare Remastered



HODNOCENÍ HRY Call of Duty: Modern Warfare Remastered PRO VÁŠ WEB


CDH.cz




<a href="https://www.cdh.cz/pc/Call-of-Duty-Modern-Warfare-Remastered-53044/" title="Hodnocení hry Call of Duty: Modern Warfare Remastered"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Call+of+Duty%3A+Modern+Warfare+Remastered&amp;platforma=pc" alt="Call of Duty: Modern Warfare Remastered" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8531


Hra Warthunder zdarma