Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her

Česká databáze her Borderlands: The Pre-Sequel - Claptastic Voyage and Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2 (PC hra)


Borderlands: The Pre-Sequel - Claptastic Voyage and Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2

Borderlands: The Pre-Sequel - Claptastic Voyage and Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2

Vývojáři Gearbox Software
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
ŽánrRPG
ČeštinaNe
Datum vydání2014
DLC pro hruBorderlands: The Pre-Sequel
Hodnocení hry (1):
75%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PC hry Borderlands: The Pre-Sequel - Claptastic Voyage and Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2

Handsome Jack našel v mysli CL4P-TP něco až absurdně mocného. A Handsome Jack nikdy nebyl člověk, který by odmítl tolik moci, proto digitalizuje vault huntery a pošle je do Claptrapovy mysli. Cíl je jasný: najít záhadný kód "H-Source" a dostat se z Claptrapova vědomí a nezešílet při tom.

 

V tomto prvním přídavku pro Borderlands: The Pre-Sequel s kompletní kampaní se budou naši anti-hrdinové potýkat s Claptrapovou osobní nejistotou, malwarem a digitálním ztělesněním jeho zdrcující osamělosti! Jako bonus obsahuje tento balíček i Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2, který zvyšuje maximální dosažitelnou úroveň postavy o 10 úrovní a můžete získat dalších 10 skill bodů!

 

Pokud už vlastníte Borderlands: The Pre-Sequel Season Pass, NEkupujte si tento obsah znovu, jinak za něj zaplatíte dvakrát. Vyžaduje základní hru, která je prodávána samostatně.

 

 

 

© 2014 IPerion, LLC. Vydáno a distribuováno společností 2K. Gearbox a Borderlands a loga Gearbox Software a Borderlands jsou registrované ochranné známky, The Pre-Sequel je ochranná známka a obě jsou používány se souhlasem Gearbox Software, LLC. 2K, 2K Games, 2K Australia, a jejich výhradní loga jsou ochranné známky Take-Two Interactive Software, Inc. Ikony věkového hodnocení jsou ochranné známky Entertainment Software Association. Unreal® je registrovaná ochranná známka Epic Games, Inc. Unreal ® Engine, copyright 1998 – 2014, Epic Games, Inc. Všechna práva vyhrazena. Využívá Bink Video. Copyright © 1997-2014 by RA... (Zobrazit celý text)


Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

jin.jim - 11.7.2020  (Hodnocení: 75 %)
Nejedná se o špatné DLC, ba je v rámci série hodně originální, ale přesto není tak zábavné jako původní hra, a proto se o to rychleji dostavuje nuda podtrhnutá šíleně obtížnými bossfighty ve hře pro jednoho hráče.

Screen ze hry Borderlands: The Pre-Sequel - Claptastic Voyage and Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2

Screen ze hry Borderlands: The Pre-Sequel - Claptastic Voyage and Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2

Screen ze hry Borderlands: The Pre-Sequel - Claptastic Voyage and Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2

Další obrázky hry Borderlands: The Pre-Sequel - Claptastic Voyage and Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2HODNOCENÍ HRY Borderlands: The Pre-Sequel - Claptastic Voyage and Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Borderlands-The-Pre-Sequel---Claptastic-Voyage-and-Ultimate-Vault-Hunter-Upgrade-Pack-2-40981/" title="Hodnocení hry Borderlands: The Pre-Sequel - Claptastic Voyage and Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Borderlands%3A+The+Pre-Sequel+-+Claptastic+Voyage+and+Ultimate+Vault+Hunter+Upgrade+Pack+2&amp;platforma=pc" alt="Borderlands: The Pre-Sequel - Claptastic Voyage and Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8614


Hra Warthunder zdarma