Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Blackguards

Blackguards

Vývojáři Daedalic Entertainment
VydavatelDaedalic Entertainment
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
ŽánrRPG
MultiplayerNe
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Datum vydání6. 11. 2013
Prodaných kusůpřes 562 720 na Steam
Doba hraníprůměrně 12,9h (nejčastěji 3,1h)
Hodnocení hry (4):
73%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 12 PEGI 12 ratingXzone

Popis PC hry Blackguards
Hra Blackguards vychází v limitované edici, která navíc obsahuje mapu, plakát, soundtrack, digitální artbook, tapety na plochu a vývojářské deníčkyCo se stane, když jedinou nadějí ohroženého světa nebudou hrdinové v lesklé zbroji, ale skupina ztracených existencí a odsouzených ničemů? To je otázka, na kterou se snaží odpovědět tahové RPG Blackguards zasazené do proslulého fantasy světa Černého oka. Hrajte za válečníka, kouzelníka nebo lovce a podle libosti upravujte dovednosti své postavy. V napínavé příběhové kampani na vás při rozplétání temného, vyzrálého příběhu čekají chvíle naplněné pochybami, zradou i ztrátou blízkých. V klíčových okamžicích budete mít naštěstí možnost určit další směřování příběhu i jeho samotné vyústění.Součástí prodejní verze je také Steam klíč k DLC Nevyřčené příběhy, které rozšiřuje hlavní příběhovou linii o sedm nových vzrušujících úkolů, jedenáct zbrusu nových bitevních map, čtyři další zbraně a přes dvacet nových atmosférických stop doplňujících původní soundtrack. Bojujte proti bouřícím se otrokům, zjistěte více o Takateho minulosti, zabraňte zlověstnému magickému obřadu a dopovězte několik dalších příběhů, na jejichž dokončení nezbylo v hlavní kampani místo. - Více než 190 unikátních bitevních map nabízejících neotřelé a stále spletitější výzvy - Přes čtyřicet hodin temného fantasy dobrodružství plného vzrušujících okamžiků - Veďte svoji až pětičlennou družinu ke slavnému vítězství, nebo zažijte drtivou porážku - Vychutnejte si okouzlující, ručně kreslená pozadí. Zamilujete si je, i když vám... (Zobrazit celý text)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Chrobak - 30.3.2018  (Hodnocení: 80 %)
Po dvou skvělých klasických adventurách přichází němečtí Daedalic s třetí hrou ze světa The Dark Eye. Blackguards jsou poměrně staromilským tahovým RPG s propracovaným vývojovým stromem, výbornými postavami a solidním příběhem. Výtvarnou stránkou a dějovou linkou však Blackguards zůstávají za svými adventurními předchůdci pozadu.

Screen Blackguards

Screen Blackguards

Screen Blackguards

Další obrázky hry Blackguards

Trailer

Další videa hry BlackguardsHODNOCENÍ HRY Blackguards PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Blackguards-28037/" title="Hodnocení hry Blackguards"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Blackguards&amp;platforma=pc" alt="Blackguards" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8592


Hra Warthunder zdarma