Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Beneath a Steel Sky

Beneath a Steel Sky

Vývojáři Revolution Software
VydavatelRevolution Software Ltd.
Typ hrySamostatná hra
LicenceFreeware (hra zdarma)
ŽánrAdventura
MultiplayerNe
Datum vydáníBřezen, 1994
Hodnocení hry (3):
88%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 12 PEGI 12 rating

Popis PC hry Beneath a Steel Sky
Robert, hlavní hrdina příběhu se nám trošku zaplete se zákonem v nedaleké budoucnosti. Naštěstí v neštěstí má vrtulník, který ho převážel, nehodu a Robert může utéci před strážci zákona. Ti ho však pronásledují. Je sám a ze začátku ani nezná své jméno a neví, jak se vůbec ocitl v té "kaši". Později, hluboko v příběhu se dovídáte více o úvodní havárii vrtulníku, kde zahynula vaše matka a postupně pronikáte do nitra celého města a systému, navrženého a řízeného vaším otec – tedy v podstatě obětí svého díla. Na cestě vám bude oporou malý robůtek Joey, vámi hned na začátku příběhu sestrojený z pár plechovek a drátů.

Beneath a Steel Sky rozhodně nepatří k nejvyšším špičkám pomyslného ledovce adventurního žánru, ale je to velice poutavé sci-fi dílo od největších mistrů. Angličtina je hodně tuhá a proto se nedivte, když něčemu nebudete rozumět a budete spíše tápat, jestli je to tak, či onak. Hra nemusí padnout všem a přiznám se, že i ve mně vzbudila rozporuplné reakce. Systém hry se od Lure of the Temptress příliš nezměnil s čímž je spojená vyšší obtížnost!

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

-henry- - 22.9.2011  (Hodnocení: 90 %)
Drsné a sarkastické sci-fi plné originálních nápadů. Na přiloženém komiksu (místo intra) a designu hry se podílel Dave Gibbons, známý hlavně jako ilustrátor grafické novely WATCHMEN. Ambiciózní Virtual Theatre engine vlastní výroby, užitý v předchozí hře LURE OF THE TEMPTRESS, se zde bohužel nepovedlo plně implementovat: NPC charaktery měli pouze naskriptované jednoduché rutiny místo toho, aby se pohybovali a jednali svobodně a dosáhlo se tak efektu samostatně žijícího města. Dnes je hra FREEWARE.

Albydeeere - 9.10.2011  (Hodnocení: 95 %)
Velmi pěkná adventura. Na tu dobu docela propracovaná.

Screen ze hry Beneath a Steel Sky

Screen ze hry Beneath a Steel Sky

Screen ze hry Beneath a Steel Sky

Další obrázky hry Beneath a Steel Sky

Beneath a Steel Sky

Další videa hry Beneath a Steel SkyHODNOCENÍ HRY Beneath a Steel Sky PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Beneath-a-Steel-Sky-610/" title="Hodnocení hry Beneath a Steel Sky"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Beneath+a+Steel+Sky&amp;platforma=pc" alt="Beneath a Steel Sky" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

15 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

31 %

Ne, hraji na mobilu

28 %

Celkem hlasů: 2269


Hra Warthunder zdarma