Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Beholder

Beholder

VývojářiWarm Lamp Games
VydavatelAlawar Entertainment, Inc.
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrSimulátory
MultiplayerNe
ČeštinaNe
EngineUnity 3D
Datum vydání9. 11. 2016
Prodaných kusůpřes 628 616 na Steam
Doba hraníprůměrně 5,7h (nejčastěji 3h)
Hodnocení hry (1):
70%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 12 PEGI 12 ratingXzone

Popis PC hry Beholder
Přemýšleli jste někdy o lidech, kteří za minulého režimu donášeli na lidi ze svého okolí, na sousedy či dokonce na kamarády. Co přesně dělili a jak dokázali lidem znepříjemňovat život či ho dokonce zničit. Byli to profesionální udavači, kteří se neštítili ničeho. Přesně takové prostředí nabízí hra Beholder. Budete se muset vžít do role profesionálního práskače v panelovém domě, ale není to vše tak černobílé, jak by se mohlo na první pohled zdát. Hráč bude mít možnost být opravdovým zloduchem, který se neštítí ničeho a bude systematicky ničit obyvatele paneláku. Budete moci nejen udávat, ale také z lidí tahat protistátní informace, nebo bude falšovat důkazy či dokonce podstrkávat falešné důkazy (např. zakázané knihy atd.). Když se natolik dokážete spřátelit s obyvateli paneláku, tak budete moci od lidí žádat pomoc, jako jsou potřebné doklady o výjezdu do zahraniční a poté je za jejich pomoc nechat zavřít. Jak se zachováte je jen na Vás! (Přidal: jin.jim)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

jin.jim - 7.6.2018  (Hodnocení: 70 %)
Zajímavá hra, ve které si zahrajete za socialistického práskače. K tomu dostaneme činžovní dům a vždy, když na někoho tajná policie ukáže, musíte sehnat důkazy o nelegální aktivitě, aby mohla být dotyčná osoba zatčena. Počet zakazovaných aktivit postupně roste a někdy se jedná o komická nařízení vymyšlena vývojáři, aby odlehčili atmosféru.
Hra se odehrává ve 2D a je svým stylem dosti podobná známějšímu, avšak o něčem jiném pojednávajícímu This War of Mine. I tady se ale musíte starat jak o svou rodinu, tak i o své sousedy, kteří by Vám jinak příliš nepomohli. Právě plnění úkolů pro sousedy nebo pro rodiny generuje jistou měnu, za niž lze kupovat např. kamery, nebo je prodávat za peníze a získat tak peníze pro něco nelegálního, co byste do bytu nastrčili. Nezřídka se totiž stane, že za stanovený čas se neudá dostatek věcí, které by Vám mohly být důkazem pro zavolání tajné policie. V takovém případě je třeba něco nastrčit, nebo vyzvědět.
Pokud úkol včas nestihnete, budete to Vy, kdo bude odvezen, nebo jiným způsobem z domu odstraněn (např. zastřelen sousedem).
Právě časomíra, nebo spíše neexistující možnost ji vypnout či alespoň nějak prodloužit, mi vadila ze všeho nejvíce. Za dobu, než čas uplyne, kolikrát došlo k tomu, že jsem pro nedostatek důkazů byl uvězněn já. A tím hra skončila. To se stalo značně frustrující, když k tomu došlo už poněkolikáté. Naštěstí je zde autosaving, kdy je možné se vrátit do spousty uložených pozic, ač za cenu, že budete zase plnit vedlejšáky, bez nichž si moc neškrtnete.
Tlak tajné policie na práskače a na samotné oběti je vykreslen docela dobře, ikdyž značně zjednodušen.
Grafické zpracování je poměrně pěkné, ozvučení už je horší a neustále se opakující hudba Vás donutí zvuk nakonec vypnout. Úkoly jsou většinou zábavné a charaktery jednotlivých postav mnohdy dovedou k zamyšlení se nad tím, zda je opravdu chcete nahlásit tajné policii, nebo se je radši pokusíte zachránit.

Artwork ke hře Beholder

Artwork ke hře Beholder

Artwork ke hře Beholder

Další obrázky hry Beholder

Beholder First Trailer

Další videa hry BeholderHODNOCENÍ HRY Beholder PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Beholder-44907/" title="Hodnocení hry Beholder"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Beholder&amp;platforma=pc" alt="Beholder" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Infinite Adventures
Infinite Adventures
Infinite Adventures
Infinite Adventures
Infinite Adventures

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

17 %

Preferuji PC

47 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

15 %

Celkem hlasů: 7810


Hra Warthunder zdarma