Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Among The Sleep

Among The Sleep

VývojářiKrillbite Studio
VydavatelKrillbite Studio
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
ŽánrAdventura
MultiplayerNe
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Datum vydání29. 5. 2014
Prodaných kusůpřes 192 222 na Steam
Doba hraníprůměrně 3,8h (nejčastěji 2,2h)
Popis PC hry Among The Sleep
Norští vývojáři z Krillbite Studio se titulem "Among the Sleep" vydali trochu atypickým směrem, než běžná produkce hororových počinů. Do popředí příběhu vynesli dvouleté batole, stále se vyvíjející po fyzické i psychické stránce, kde má stále navrch divoká představivost nad realitou. Jako malé dítko vyrůstáme v milující rodině, která nám dává skvělé zázemí. Co víc si přát. Jednoho večera nás mamka opět uspává ukolébavkou. Zprvu se zdá, že vše proběhne tak, jak má. Pak ale přichází zlom v podobě podivných zvuků. Pociťujeme přítomnost něčeho zlovolného a temného. Následující násilné vyhnání z postýlky vnímáme jako předzvěst něčeho horšího. V domě ani živáčka, rodiče k nenalezení. Jedinou osobou obývající residenci jsme nyní my. Vyjukaní se vydáváme na menší průzkum, jenž by poodkryl, co je příčinou stupňovaného napětí a děsu. Nečekejte akční pasáže, ty si vzaly dovolenou. Prostor dostaly převážně prvky explorativní, hádankové a adventurní. Bezbranný capart se horko těžko aktivně ubrání, proto jsou úkryt a útěk jedinými možnostmi přežití. Pro atmosféru zvolili tvůrci perspektivu očí hlavního hrdiny, a dva rozdílné typy pohybu - batolení se po čtyřech a chůzi po dvou -, a každý představuje jistou strategickou výhodu. Jakožto dítko máte samozřejmě drobnou indispozici, a to v tělesné výšce, ke zdolávání překážek bude tedy potřeba využívat okolní prostředí či předměty. (Přidal: TradeCZ)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

jin.jim - 11.3.2018  (Hodnocení: 85 %)
Nezvyklé a parádní pojetí hororu z pohledu dítěte. Závěr může být pro někoho překvapující, pro někoho ne, ale snad každého donutí se nad ním zamyslet. Jediné, co bych této hře vytknul, je až příliš krátká herní doba.

Screen ze hry Among The Sleep

Screen ze hry Among The Sleep

Screen ze hry Among The Sleep

Další obrázky hry Among The Sleep

Trailer

Další videa hry Among The SleepHODNOCENÍ HRY Among The Sleep PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Among-The-Sleep-28931/" title="Hodnocení hry Among The Sleep"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Among+The+Sleep&amp;platforma=pc" alt="Among The Sleep" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8594


Hra Warthunder zdarma