Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Alpha Prime

Alpha Prime

Vývojáři Black Element Soft.
VydavatelIDEA Games
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStřílečky
MultiplayerNe
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Datum vydáníListopad, 2007
Prodaných kusůpřes 310 070 na Steam
Doba hraníprůměrně 3,4h (nejčastěji 0,7h)
Hodnocení hry (7):
60%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PC hry Alpha Prime
Alpha Prime je sci-fi FPS od českého týmu Black Element Software postavená na Enforce2 enginu, která klade důraz především na příběhovou singleplayer kampaň vystavěnou na základech povídky od Ondřeje Neffa. Koncept hry je mixem klasické FPS akce a dalších činností, jako je například hackování do terminálů, nebo dálkové ovládání robotů a dalších zařízení. Hra nabízí hned několik druhů použitelných robotů s různými vlastnostmi a výzbrojí, plně interaktivní herní prostředí s rozbitelnými objekty, reálnou fyziku a ragdoll efekty, kvalitní vizuální zpracování i 3D ozvučení a samozřejmě i arsenál 8 futuristických zbraní. Příběh hráče staví do role důlního inspektora, který je pověřen úkolem průzkumu ilegální těžařské stanice, kde došlo k záhadnému zmizení všech obyvatel a pracovníků. V momentě kdy se hráč se svojí lodí k těžařské stanici přiblíží, jej však mnohem více začne zajímat, proč se důlní roboti a další autonomní systémy na stanici snaží jeho loď zničit a tím jej defacto zabít. Příběh hráče postupně zavede do celé řady detailně zpracovaných lokací včetně jeho vlastní lodě (která byla poškozena při přistání nepřátelskou palbou robotů), laboratoří, na ubytovnu osádky, do důlních šachet a dalších prostor, kde bude bojovat nejenom s nepřátelskými roboty, ale i šílenými těžaři a příslušníky speciálních jednotek. Ne všechny lidské bytosti na stanici se však budou k hráči chovat nepřátelsky. Přinejmenším 5 NPC postav zde bude zevlovat jenom kvůli tomu, aby mu pomáhaly.

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Suicideman - 26.8.2008  (Hodnocení: 70 %)
FPS z sci-fi prostředí, kde je kvalitně a věrohodně zpracován příběh a postavy, to se ale nedá říct o FPS části, která je silně nedotažená a hratelnost tím silně ztrácí. Pár dobrých nápadů a puzzlů, jako je ReCon nebo různé ovládání robotů, je dobré, ale hru to nezachrání. Souboje jsou vcelku těžké a pro někoho frustrující. Tato hra je hlavně pro fandy sci-fi, ostatním toho moc nenabídne kvůli mizerně zpracované fps části a různým nedotaženým věcem.

Screen Alpha Prime

Screen Alpha Prime

Screen Alpha Prime

Další obrázky hry Alpha Prime

Alpha Prime Trailer

Další videa hry Alpha PrimeHODNOCENÍ HRY Alpha Prime PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Alpha-Prime-6878/" title="Hodnocení hry Alpha Prime"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Alpha+Prime&amp;platforma=pc" alt="Alpha Prime" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8533


Hra Warthunder zdarma