Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Albion

Albion

Vývojáři Blue Byte
VydavatelBlue Byte
Typ hrySamostatná hra
LicenceFreeware (hra zdarma) - stáhnout
OdkazyOficiální stránky
ŽánrRPG
MultiplayerNe
Datum vydáníProsinec, 1996
Hodnocení hry (14):
88%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 7 PEGI 7 rating

Popis PC hry Albion
V roce 2227 je gigantická mezihvězdná loď Toronto vyslána na expedici k pouštní planetě, která by mohla skýtat množství nerostných surovin. Když se loď přiblíží je vyslán malý člun, aby prozkoumal planetu podrobněji. Tento malý člun však kvůli technickým problémům ztroskotá a pilot Tom Driscoll spolu s xenobiologem Rainerem Hoffstetem jsou zachraněni zdejšími inteligentními bytostmi Iskaii. Toronto je loď uzpůsobená k přistaní a následné těžbě, která by však tuto planetu zničila. Tom je s Rainerem nucen informovat posádku Toronta a zabránit zničení živé planety. To však nebudou mít jednoduché. (Přidal: TradeCZ)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Bartyx - 26.2.2009  (Hodnocení: 95 %)
Super RPG, na které nemá nejedna dnešní hra. Stoprocentní to není, ale 95 si zaslouží.

asmodeus - 14.9.2008  (Hodnocení: 100 %)
Když jsem před několika dny dohrál současný hit, vesmírné RPG Mass Effect, vzpomněl jsem si na tuto 12 let starou klasiku, která se podobně jako výše zmíněná hra odehrává v hlubinách vesmíru. Grafika je na svoji dobu velice propracovaná a nabízí osobitý styl zobrazení okolí (buď 2D z ptačí perspektivy nebo 3D z pohledu vlastních očí). Boje probíhají v tahovém režimu, takže máte dost času si rozmyslet, jak budete v boji pokračovat. Ovšem to nejlepší je příběh, kde se setkáte s množstvím zvratů. Skvělá hra s hodně dlouhou hrací dobou.

kurcatovium - 29.10.2008  (Hodnocení: 100 %)
Legenda s vynikajícím příběhem.

byron.lord - 1.7.2011  (Hodnocení: 100 %)
souhlasím s tím, že na albion nemá defakto ani jedna současná hra. Ať už svou rozlehlostí nebo propracovaností, grafika mi přišla i tenkrát hodně nezvyklá, resp. pohled seshora, ale díky bohu za to. Většina kamarádů albion vzdala tak po hodině s tím, že je to nuda. To se mi na té době líbilo, že nic nebylo zadarmo a kdo dohrál albion je v podstatě celebrita.

DrJarda - 5.5.2014  (Hodnocení: 95 %)
Jedna z mála her, u které bych uvítal remake.
Do dneška mám plakát Albionu na zdi. Toto nebyla hra, ale svět, kde bych chtěl žít. Mé touhy se částečně vyplnily, když jsem viděl film Avatar. Krajina, příroda, rostlinstvo a zvířectvo jak by filmaři vytáhli právě z této hry. Včetně kočkoidních obyvatel.
Naprosto úžasný počin byl, když tato hra vyšla v české lokalizaci na CD časopisu Score. Protože obsahuje spousty rozhovorů textů, tak i překlad musel být opraven, aby hra v české lokalizaci šla dohrát. I pak to byl docela tvrdý oříšek, jelikož hra byla ve Score vydána v nižší verzi, kdy oproti oficiální distribuci, bylo nutné pro další postup zapsat v jednom místě klíčové slovo ručně z klávesnice!! Toto v oficiální distribuci hry ve vyšší verzi bylo možné vybrat bez problémů jako nabídku z možných pokračování dialogu. Díky tomu si možná mnozí hráči vylámali zuby a hru odložili. Kdo však vytrval a hru dohrál, byl odměněn úžasným překvapivým příběhem, vývojem postavy, tahovými souboji a hlavně uvěřitelným světem, kde to žilo. Pro mě osobně dosud nepřekonaná hra. A 95% jen proto, že nejde dát 98% A také kdyby se NÁHODOU někdy objevila hra přeci jen lepší, abych měl možnost dát lepší ocenění.

Screen Albion

Screen Albion

Další obrázky hry AlbionHODNOCENÍ HRY Albion PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Albion-5667/" title="Hodnocení hry Albion"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Albion&amp;platforma=pc" alt="Albion" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

21 %

Ano, Xbox Series X

13 %

Ano, Nintendo Switch

9 %

Ne, vystačím si s PC

35 %

Ne, hraji na mobilu

22 %

Celkem hlasů: 1366


Hra Warthunder zdarma