Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Trauma Center: Second Opinion

Trauma Center: Second Opinion

Vývojáři Atlus
VydavatelAtlus
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrSimulátory
MultiplayerNe
ČeštinaNe
Datum vydání19. 11. 2006
Hodnocení hry (3):
80%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 12 PEGI 12 rating

Popis Nintendo hry Trauma Center: Second Opinion
Všichni Nintendo fanoušci jsou opět povoláváni na nemocniční příjem, protože jsou potřeba jejich šikovné chirurgické ruce. V této simulaci operací pro herní konzoli Wii budete moci zjistit, zda ovládáte zacházení s virtuálním skalpelem nebo zda udržíte chladnou hlavu pod vysokým tlakem. Stejně jako v předchozím díle Trauma Center: Under the Knife pro přenosné Nintendo DS bude i zde hráčovým úkolem provádět komplikované chirurgické operace a zachraňovat tak pacientům život. Přitom se stará bezdrátový ovladač Wii Remote o dosud nepoznanou hloubku hraní, protože umožňuje ovládání hry prostřednictvím přirozených pohybů rukou a slouží tak jako optimální operační náčiní.

Děj Trauma center: Second Opinion začíná v Hope Clinic, kde se hráč opět shledá s mladým lékařským asistentem Derekem Stilesem a seznámí se i s jeho novou kolegyní Dr. Nazomi Weaverovou. Oba zoufale bojují proti smrtící nemoci GUILT (Gangliert Utrophin-Immun-Latenz-Toxin), která byla rozšířena jednou teroristickou skupinou.

Stejně jako předchozí titul na Nintendo DS nabízí i Trauma Center: Second Opinion hráči nabitou akci a tempo. Nejdůležitějšími schopnostmi při provádění řady bude kromě přesnosti i rychlost. Pokud bude Wii-chirurg vládnout jistou rukou, může za obě své schopností získat mnoho bodů.

Při hraní se ovšem nevyužívá pouze Wii Remote, ale i Nunchuk ovladač. Díky tomuto ovládání oběma rukama se hra maximálně přibližuje realitě a stává se velmi napínavou. Prostřednictvím Nunchuk ovladače si hráč vybírá nástroje, které... (Zobrazit celý text)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

K této hře nebyl zatím přidán žádný komentář. Buďte první... Přidat komentář

Registrujte se zdarma pro možnost přidání komentáře a získání dalších výhod.Artwork ke hře Trauma Center: Second Opinion

Artwork ke hře Trauma Center: Second Opinion

Obal hry Trauma Center: Second Opinion

Další obrázky hry Trauma Center: Second OpinionHODNOCENÍ HRY Trauma Center: Second Opinion PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/nintendo/Trauma-Center-Second-Opinion-25600/" title="Hodnocení hry Trauma Center: Second Opinion"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Trauma+Center%3A+Second+Opinion&amp;platforma=nintendowii" alt="Trauma Center: Second Opinion" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8591


Hra Warthunder zdarma