Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Pokemon Black 2

Pokemon Black 2

Vývojáři Nintendo
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
ŽánrRPG
Datum vydání7. 10. 2012
Popis Nintendo hry Pokemon Black 2
Ponořte se do světa Pokémonů, jako nikdy předtím, ve hře Pokémon Black Version 2 pro Nintendo DS. Děj hry Pokémon Black Version 2 Vás vrací zpět do regionu Unova dva roky po událostech z her Pokémon Black Version a Pokémon White Version . Čeká Vás tam mnoho nových oblastí k prozkoumání. Jednou z nových oblastí je Virbank City, domů Pokéstar Studios. Můžete navštívit Pokéstar Studios a hrát ve svém vlastním filmu s oblíbeným Pokémonům. Váš film bude mít premiéru v divadle ve hře, kde Vás ohodnotí publikum. Filmy jsou hodnoceny na základě výběru scénáře a sekvencí bojových pohybů a můžete dokonce vytvořit i pokračování stávajících filmů. Na výběr máte množství filmových žánrů, včetně romantické komedie a hororu. Pokémon Black Version 2 nabízí fanouškům původní hry také šanci setkat se některými známými přáteli. Cheren a Bianca se vracejí dva roky po událostech z Pokémon Black Version a Pokémon White Version (Přidal: TradeCZ)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Jorgmud - 18.8.2015  (Hodnocení: 90 %)
Pro mě je to jedna z nejlepších pokemon her vůbec. Jsou tam už všechny dobrý herní mechanismy, který chyběly v předešlejch generacích, a oproti první white/black je tady spousta pokemonů ze všech gemerací.

Screen ze hry Pokemon Black 2

Další obrázky hry Pokemon Black 2HODNOCENÍ HRY Pokemon Black 2 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/nintendo/Pokemon-Black-2-34685/" title="Hodnocení hry Pokemon Black 2"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Pokemon+Black+2&amp;platforma=nintendods" alt="Pokemon Black 2" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

15 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

31 %

Ne, hraji na mobilu

28 %

Celkem hlasů: 2326


Hra Warthunder zdarma