Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Pokémon Go

Pokémon Go

Vývojáři Niantic Labs
VydavatelThe Pokémon Company
Typ hrySamostatná hra
LicenceFreeware (hra zdarma) - stáhnout
OdkazyOficiální stránky
ŽánrRPG
MultiplayerSíť
ČeštinaNe
Datum vydání5. 7. 2016
Hodnocení hry (1):
80%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 3 PEGI 3 rating

Popis iOS hry Pokémon Go
Venusaur, Charizard, Blastoise, Pikachu a mnoho dalších pokémonu se objevili po celém světě! Nyní máte příležitost objevit a chytit pokémony všude kolem vás. Oblíkněte se, vezměte smartphone a jděte ven prozkoumat svět. Připojíte se k jednomu ze tří týmů a bojujete o prestiž a vlastní arénu s vašimi Pokémony na vaší straně. Pokémoni jsou venku a musíte je najít. Jak budete chodit po okolí, bude váš smartphone vibrovat, když bude Pokémon poblíž. Zamiřte a hoďte Pokéball... Zůstaňte ve střehu, ať neutečou pryč! Hledejte Pokémony v širokém okolí. Pokémoni se objeví v blízkosti jejich přirozeného prostředí. Vodní Pokémony hledejte poblíž jezer a oceánů. Návštivte PokéStops, které byly vytvořeny na zajímavých místech, jako jsou muzea, umělecké instalace a památky, aby zásobili Pokebally užitečnými předměty. Lov, vylíhnutí, vývoj a znovu. Když budete o úroveň výš, budete moci zachytit více mocné Pokémony k dokončení Pokédex. Můžete přidat do své sbírky šrafováním Pokémon Vejce na základě vzdálenosti. Pomozte svému Pokémonu rozvíjet se tím, že chytíte mnoho Pokémonů ze stejného druhu. Účastněte se Gym bitev a braňte vaší Gym. Váš Charmander se vyvine na Charmeleona a pak Charizard. Můžete bojovat společně a porazit jiný Gym - vyberte Pokémony, kteří budou Gym bránit proti všem příchozím. Je čas jít dál, skutečná dobrodružství čekají! (Přidal: TradeCZ)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

TradeCZ - 13.7.2016  (Hodnocení: 80 %)
Zatím není podporován region České republiky, lze to ovšem obejít tím, že se v iTunes změní region na USA či Austrálii - poté lze aplikaci instalovat ;)

Artwork ke hře Pokémon Go

Artwork ke hře Pokémon Go

Další obrázky hry Pokémon Go

Video z hraní

Další videa hry Pokémon GoHODNOCENÍ HRY Pokémon Go PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/ios/Pokemon-Go-42149/" title="Hodnocení hry Pokémon Go"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Pok%E9mon+Go&amp;platforma=ios" alt="Pokémon Go" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

15 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

31 %

Ne, hraji na mobilu

27 %

Celkem hlasů: 2208


Hra Warthunder zdarma