Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Train Fever

Train Fever

Hodnocení PC 74%
Hodnocení MacOS -
Typ hrySamostatná hra
Žánrsimulátory
Popis hry Train Fever
Train Fever je simulátor železniční obchodní hry. Jinými slovy jde o moderní Transport Tycoon s procedurálním obsahem a sofistikovanou simulací města.Píše se rok 1850 a čekají nás skvělé časy! Založte přepravní společnost a staňte se jejím manažerem. Budujte infrastrukturu v podobě železnic a stani ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

Chrobak - 11.4.2018  (Hodnocení: 75 %)
Train Fever je poměrně zábavná obchodní strategie s dobře fungujícími prvky rozvoje měst (které můžete z velké části ovlivnit vlastní stavbou infrastruktury). Škoda hodně nemotorné mechaniky samotného stavění a špatné optimalizace - zezačátku hra běží v pohodě, v pozdějších fázích, kdy už máte mapu z velké části zastavěnou, se hra začne dost nepříjemně sekat. Největší slabinou je však rozhodně absence jakékoliv kampaně.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Artwork ke hře Train Fever

Artwork ke hře Train Fever

Galerie obrázků ze hry Train Fever. Všechny screenshoty hry Train Fever naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Trailer

Video ze hry Train Fever. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Train Fever naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Train Fever PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Train-Fever-37575/" title="Hodnocení hry Train Fever"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Train+Fever" alt="Train Fever" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8405


Hra Warthunder zdarma