Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Tom Clancy´s The Division

Tom Clancy´s The Division

Hodnocení PC 83%
Hodnocení PS4 85%
Hodnocení Xbox One 90%
Typ hrySamostatná hra
Žánrakční
Popis hry Tom Clancy´s The Division
Hru The Division autoři definují jako Online otevřený svět s prvky RPG a kamerou z pohledu třetí osoby. The Division je organizace, jenž bojuje proti lidem, i silám, událostem, které mohou lidi ohrozit. Ve hře se můžete rozhodnout jít kupředu jen vy, či připojit se do skupiny a projít příběhem a svě ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

Mustaffa - 15.4.2016  (Hodnocení: 90 %)
Pro mě jedna z nejočekávanějších her roku 2016 a s klidným svědomím můžu říct, že ze hry jsem nadšený. Těžko Division žánrově zaškatulkovat, asi bych řekl, že se jedná o kooperativní střílečku z pohledu třetí osoby s prvky akčního RPG. Pokud máte kamaráda nebo kamarády se kterými se můžete vrhnout do plnění řady misí v NYC, tak Vás hra bude bavit. Jako osamělého vlka, už je hratelnost o dost nudnější. Každopádně vždy se můžete spojit s ostatními agenty a projít např. hlavní mise i s random hráči. Hra na nejtěžší obtížnosti je slušná výzva a sám člověk nemá šanci. Grafický kabátek je naprosto skvělý, detailní město je pastvou pro oči. Já Division můžu jenom doporučit, ale spíš jen pro hráče se smyslem pro kooperativní hraní!


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Screen ze hry Tom Clancy´s The Division

Screen ze hry Tom Clancy´s The Division

Screen ze hry Tom Clancy´s The Division

Galerie obrázků ze hry Tom Clancy´s The Division. Všechny screenshoty hry Tom Clancy´s The Division naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Představení hry

Video ze hry Tom Clancy´s The Division. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Tom Clancy´s The Division naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Tom Clancy´s The Division PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Tom-Clancys-The-Division-41195/" title="Hodnocení hry Tom Clancy´s The Division"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Tom+Clancy%B4s+The+Division" alt="Tom Clancy´s The Division" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Duke Nukem Forever
SnowRunner
Mafia: Definitive Edition
Mafia: Definitive Edition
Mafia: Definitive Edition

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

22 %

Ano, Xbox Series X

12 %

Ano, Nintendo Switch

9 %

Ne, vystačím si s PC

37 %

Ne, hraji na mobilu

20 %

Celkem hlasů: 618


Hra Warthunder zdarma