Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


The Last of Us

The Last of Us

Hodnocení PS3 95%
Hodnocení PS4 99%
Typ hrySamostatná hra
Žánrakční, adventura
Popis hry The Last of Us
V opuštěných městech zase vládne příroda. Moderní morová rána zdecimovala obyvatelstvo. Ti, kdo přežili, se vzájemně vraždí pro jídlo, zbraně nebo cokoli, co se jim podaří ukořistit. Brutální Joel s talentem na přežití a mladá dívka Ellie, která je odvážnější a moudřejší, než by se mohlo podle jejíh ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

Sweat55 - 5.7.2013  (Hodnocení: 100 %)
Dech beroucí příběh, který vás nepustí od začátku až po závěrečné titulky. Možná trochu zazlobí AI ale i tak se jedná o PS3 klenot o kterém si můžou hráči na ostatních platformách jenom zdát. Za mě nemorálních 110%, protože tohle je hra kvůli které bych si koupil konzoli jménem Playstation 3.

depjon - 25.8.2013  (Hodnocení: 100 %)
Příběh, emoce, láska, přežití, ztráta. Herní svět téhle hry je nádherný a prostě..já nevím jak to popsat. Prostě v ten moment kdy jsem oněměl hned ze začátku a ještě chystal 5 kapesníků. Lepší hry není.

StyfyCz - 27.4.2014  (Hodnocení: 100 %)
Nehrál jsem ji ale viděl let´s playe a strašně se mi líbí chci si jí koupit a hrát ale skyrimu se podle mně nevyrovná sorry fandům téhle hry :)

sarfian - 4.10.2014  (Hodnocení: 100 %)
Geniálny kúsok.Všetko čo v hre robíte je úplne dokonalé.Tvorcovie sa doslova vyhrali zo všetkým čo hra obsahuje, či už je to grafika, alebo akcia a hlavne výborný príbeh. Hrať túto hru je ako ovládať nejaký perfektný film, ktorý bol už oznámený a neuveritelne sa naň teším.

2014

Prejdená 2x na obtiažnosti snadná
a na obtiažnosti snadná+

MrPedro - 25.4.2017  (Hodnocení: 75 %)
Grafika je na výborné úrovni, hratelnost zpočátku vynikající, později se hra mění na "loupežné výpravy", kdy dochází, počítačově řečeno, až moc často k systému save/load.

Rific - 30.10.2015  (Hodnocení: 100 %)
Naughty Dog to prostě umí :). Pckáři vůbec neví o co přichází. Hra s nejpropracovanějším příběhem ještě k tomu v postapokalyptickém prostředí to je ta nejlepší kombinace. 100 %.

sir2 - 24.1.2022  (Hodnocení: 100 %)
Super příběh a atmosféra.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Screen ze hry The Last of Us

Screen ze hry The Last of Us

Screen ze hry The Last of Us

Galerie obrázků ze hry The Last of Us. Všechny screenshoty hry The Last of Us naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Trailer

Video ze hry The Last of Us. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry The Last of Us naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY The Last of Us PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/The-Last-of-Us-22562/" title="Hodnocení hry The Last of Us"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=The+Last+of+Us" alt="The Last of Us" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Line of Sight
Line of Sight
Divinity: Original Sin II
Divinity: Original Sin II
Divinity: Original Sin II

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

12 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

38 %

Ne, hraji na mobilu

22 %

Celkem hlasů: 975


Hra Warthunder zdarma